Trade Representative Modern Trade - perioada determinata 2 ani

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile Ursus Breweries active.

Vezi toate job-urile Trade Representative Modern Trade - perioada determinata 2 ani active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Vanzari active pe Hipo.ro

Angajator: Ursus Breweries
Domeniu:
  • Vanzari
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 1 - 5 ani experienta
    Orase:
  • Craiova
  • Drobeta Turnu-Severin
  • Targu Jiu
  • Actualizat la: 22.05.2017

    Suntem este cel mai mare producător de bere din România, cu un portofoliu de mărci puternice, cu care ne mândrim și pe care le iubesc milioane de români. Prietenia, pasiunea și dezvoltarea ne însuflețesc pe toți, fie că vorbim de colegii din fabricile noastre (din Brașov, Buzău, Cluj-Napoca și Timișoara), din depozite, de pe teren sau din sediul central din București.

    Povestea Ursus Breweries e împletită cu povestea fiecărui om din echipa noastră.

    Cerinte

    - Experienta relevanta in vanzari
    - Bune abilitati de comunicare
    - Bune abilitati de negociere si persuasiune
    - Carnet conducere categoria B
    - Cunostinte medii de utilizarea calculatorului (MS Office)

    Responsabilitati

    - Crearea / mentinerea / gestionarea relatiilor comerciale cu clientii
    - Promovarea produselor companiei
    - Generarea de comenzi in conformitate cu planurile de livrari si obiectivele specifice ale companiei
    - Implementarea si mentinerea standardelor de mercantizare specifice in locatiile de tip Key Account
    - Coordonarea activitatii merchandiser-ilor in locatiile unde acestia sunt prezenti
    - Monitorizarea si executia contractelor in locatiile de tip Key Account
    - Culegerea de date specifice si generare de insight-uri

    Nota de informare cu privire la prelucrarea datelor personale ale candidatilor >>

    Craiova,

    Aplica fara CV
    Targu Jiu,

    Craiova,

    Vezi job-uri similare (16)