Responsabil RSVTI

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile DRAXLMAIER Group active.

Vezi toate job-urile Responsabil RSVTI active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Inginerie active pe Hipo.ro

Angajator: DRAXLMAIER Group
Domeniu:
  • Inginerie
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 1 - 5 ani experienta
    Orase:
  • Brasov
  • Codlea
  • Actualizat la: 10.06.2017

    DRÄXLMAIER Group is one of the top 100 automotive suppliers in the world. With our automotive expertise, we contribute toward making cars safer, more comfortable and more energy-efficient in the future. Peak performance for premium automobiles is our commitment, technological leadership is our motivation!
    DRÄXLMAIER Group has started the activities in Romania in 1993 and ever since has constantly developed into a stable, committed investor, employing about 15.000 people within the country.

    Cerinte

    - Studii tehnice superioare

    - Experiența într-o companie mulținatională constituie avantaj

    - Autorizare ISCIR operator RSVTI

    - Minim 3-5 ani experiență într-o companie de producție

    - Cunoștințe limba engleză nivel mediu

    - Alte certificări din domeniul energetic și EHS

    Responsabilitati

    - Asigură respectarea obligațiilor legale din punct de vedere RSVTI în conformitate cu
    Ordinul 130 din 10.05.2011, a completărilor ulterioare și/sau a altor directive legale
    care au legătura cu acaesta arie de responsabilitate

    - Crearea unui cadru de lucru pe ariile de responsabilitate (RSVTI, curățenie, pază)
    constând în instrucțiuniși proceduri de lucru

    - Urmărește realizarea obligațiilor care rezultă din contractele externe de curățenie și
    pază prin audituriinterne

    - Realizează caietele de sarcini necesare în cazul contractării unui nou furnizor pe
    ariile de responsabilitate

    - Este implicat în discuțiile tehnice cu furnizorii actuali și cei potențiali

    Alte informatii

    Ce oferim:

    - Șansa dezvoltării carierei într-o companie multinaţională de renume

    - Salariu competitiv & Beneficii

    - Programe performante de școlarizare

    - Transport gratuit

    Brasov,

    Aplica fara CV
    Botosani, Brasov, Constanta,

    Aplica fara CV
    Brasov, Ghimbav,

    Vezi job-uri similare (6)