Agent de vanzari

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile I.FUTURE active.

Vezi toate job-urile Agent de vanzari active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Vanzari active pe Hipo.ro

Angajator: I.FUTURE
Domeniu:
  • Vanzari
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 1 - 5 ani experienta
  • BUCURESTI
  • Actualizat la: 13.09.2017

    IFUTURE Romania is a recruitment company part of a multinational organisation Thakral Group from Singapore. We want to be the Solution Partner, positioning as the intermediate between the potential of the labor market and the specialized staff need from our portofolio clients.

    The values which drives our activity are: Passion, Responsibility, Flexibility, Creativity.

    Our goal is to provide high quality recruitment and consultancy services to interested candidates of the romanian labor market, by making them take the right step forward and match goals with individual plans.

    Cerinte

    -Permis de conducere cat. B;
    -Diploma universitară (constituie un avantaj);
    -Spirit de convingere;
    -Comunicativ;
    -Activitate independentă / responsabilă;
    -Spirit intreprinzător;
    -Cunoştinţe comerciale;
    -Capacitate de a-şi impune punctul de vedere;
    -Experientă în munca de teren (recomandată);
    -Capacitate de lucru în echipă;
    -Experienţă în vânzări.
    -Cunostinte bune de limba engleza sau germana (constituie un avantaj)

    Responsabilitati

    -Încheierea de contracte pentru servicii profesionale şi mărfuri comerciale (transformarea clienţilor parţiali, în clienţi permanenţi);
    - Analiza şi studiul pieţei;
    - Menţinerea relaţiilor cu clienţii prin vizite şi rapoarte regulate;
    - Realizarea targetului de vânzări lunar, detaliat în Acordul privind targetul în vânzări, care va fi actualizat trimestrial. Acordul privind targetul în vânzări reprezintă parte integrantă a prezentei fişe de post;
    - Participarea la expoziţii şi târguri;
    - Rezolvarea reclamaţiilor;
    - Informarea şi şcolarizarea clienţilor;
    - Efectuarea rapoartelor săptămânale şi a planurilor lunare;
    - Prelucrarea rezilierilor.

    Aplica fara CV
    2000 - 6000 RON NET / luna
    BUCURESTI, Giurgiu, Ilfov,

    BUCURESTI,

    BUCURESTI,

    Vezi job-uri similare (75)