Suport Clienti - Limba Engleza si Spaniola

Vezi toate job-urile Suport Clienti - Limba Engleza si Spaniola active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Customer support - Client service active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Internet - eCommerce active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in IT Software active pe Hipo.ro

Angajator: confidential
Domeniu:
  • Customer support - Client service
  • Internet - eCommerce
  • IT Software
  • Tip job: full-time
    Nivel job: Student/Absolvent
  • BUCURESTI
  • Actualizat la: 19.04.2018
    Remote work: On-site
    Cerinte

    Ce ne dorim de la tine:

    •Sa vorbesti limba engleza si spaniola la un nivel mediu/avansat;
    •Sa poti asimila rapid cunostintele;
    •Sa iti placa sa lucrezi in echipa;
    •Sa fii o persoana proactiva, orientata catre client;
    •Sa fii o persoana flexibila;
    •Sa fii creativ, cu initiativa, capabil sa gasesti solutii;

    Responsabilitati

    Beneficii:

    - program flexibil, de Luni pana Vineri(8-6 h/zi);
    - un pachet de beneficii stimulativ: salariu fix + bonusuri + diverse premii;
    - asigurare medicala privata; - contract de munca pe perioada nedeterminata;
    - o locatie usor accesibila si un mediu prietenos de lucru.

    In plus, toti colegii care ni se alatura trec printr-un program de pregatire in ceea ce priveste interactiunea cu clientii.

    BUCURESTI,

    Aplica fara CV
    3729 RON NET / luna
    Hybrid

    Aplica fara CV
    BUCURESTI,

    Vezi job-uri similare (132)