Reprezentant vanzari( cu sau fara experienta)

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile GRUP EDITORIAL LITERA active.

Vezi toate job-urile Reprezentant vanzari( cu sau fara experienta) active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Vanzari active pe Hipo.ro

Angajator: GRUP EDITORIAL LITERA
Domeniu:
  • Vanzari
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 1 - 5 ani experienta
  • BUCURESTI
  • Cluj Napoca
  • Timisoara
  • Actualizat la: 01.06.2017

    Grupul Editorial Litera este unul dintre cei mai mari editori de carte din Romania. Suntem o companie in plina ascensiune, care isi propune in fiecare an sa dezvolte, sa inoveze, sa contribuie la cresterea pietei de carte.

    Cerinte

    Căutăm colegi pasionați de domeniul vânzărilor directe, care să ne ajute să punem mai multe cărți în brațele mai multor mii de români și împreună să contribuim la creșterea culturii populare în România.

    Cum ești tu?
    o Vânzător priceput, care inspiră încredere printr-o atitudine corectă, responsabilă și respectuoasă
    o Ambițios și motivat, îți place această activitate în care niciodată o zi nu seamănă una cu alta
    o Comunici cu ușurință cu persoanele pe care nu le cunoști
    o Competiția te stimulează, scoate ce e mai bun din tine

    În plus:

    o Ai disponibilitate pentru activitatea de teren

    Responsabilitati

    Responsabilități:
    Vei fi cel mai important membru al echipei de vânzări directe iar activitatea ta va include:
    o Promovarea cărților din portofoliu
    o Recomandarea acestora ținând cont de nevoile și preferințele clienților
    o Prezentări la clienți, preluarea și livrarea comenzilor
    o Prospectarea pieței pentru identificarea de clienți noi

    Alte informatii

    Ce îți oferim:
    o Câștig imediat ; veniturile lunare ale unui reprezentant ambițios: peste 3000 lei net
    o Instrumente de suport în activitatea de prospectare și vânzare
    o Sprijinul unui lider de vânzări
    o Program de formare profesională și traininguri periodice
    o Oportunitatea dezvoltării unei cariere reușite în vânzări directe

    Aplica fara CV
    BUCURESTI,

    Aplica fara CV
    Cluj Napoca, Oradea, Sibiu,

    Aplica fara CV
    2000 - 6000 RON NET / luna
    BUCURESTI, Giurgiu, Ilfov,

    Vezi job-uri similare (257)