Referent de Specialitate Financiar

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile ManpowerGroup Romania active.

Vezi toate job-urile Referent de Specialitate Financiar active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Customer support - Client service active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Management Trainee active pe Hipo.ro

Angajator: ManpowerGroup Romania
Domeniu:
  • Customer support - Client service
  • Management Trainee
  • Tip job: full-time
    Nivel job: Student/Absolvent
  • BUCURESTI
  • Actualizat la: 22.05.2017

    De peste 70 de ani, ManpowerGroup reprezinta puntea de legatura intre milioane de persoane si piata muncii, prin brandurile sale Manpower, Experis, ManpowerGroup Solutions si Right Management. Compania este prezenta pe piata din Romania din 2003, iar in acesti ani peste 400 de clienti si zeci de mii de candidati au avut incredere in noi pentru a le oferi flexibilitatea, agilitatea, talentele, competentele si oportunitatile de care au nevoie. Indiferent daca va aflati la inceput de drum, sau sunteti profesionisti experimentati, brandurile ManpowerGroup va pot oferi oportunitatile potrivite de a va dezvolta, a dobandi noi abilitati si competente, a fi expusi la proiecte pline de provocari si a creste profesional.

    Cerinte

    Esti candidatul ideal daca:
    - Ai foarte bune abilitati de comunicare si relationare prin telefon;
    - Ai abilitati de a solutiona rapid situatiile dificile;
    - Inveti usor lucruri noi;
    - Identifici usor solutii pentru rezolvarea situatiilor intalnite;
    - Cunosti limba italiana la nivel mediu/avansat;

    Responsabilitati

    -Preluarea apelurilor clientilor in vederea identificarii nevoilor si solutionarea acestora intr-un mod profesionist in timpul agreat;
    -Implicarea activa si eficienta in gestionarea solicitarilor clientilor conform procedurilor interne;
    -Notarea corecta si clara in aplicatia interna a informatiilor obtinute in urma interactiunii cu clientii;

    Alte informatii

    Beneficii:
    - lucru intr-un mediu placut cu un colectiv tanar;
    - posibilitati reale de avansare;
    -salariu atractiv, tichete de masa, diverse vouchere cadou.

    -Locatia este in Pipera;
    -Se lucreaza in ture, exista si program de noapte.

    BUCURESTI,

    Hybrid

    Aplica fara CV
    1000 - 2300 RON NET / luna
    Remote

    Vezi job-uri similare (23)