Operator call center eMag

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile Concentrix + Webhelp active.

Vezi toate job-urile Operator call center eMag active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Customer support - Client service active pe Hipo.ro

Angajator: Concentrix + Webhelp
Domeniu:
  • Customer support - Client service
  • Tip job: full-time
    Nivel job: Student/Absolvent
  • BUCURESTI
  • Ploiesti
  • Actualizat la: 30.06.2017

    We are a global community of passionate, fun-loving people who thrive on making a difference on behalf of the world's most exciting brands. We put our people at the center of everything we do, and we give them the resources to make the most of their time with us.

    Cerinte

    Candidatul ideal:

    Student sau absolvent de studii superioare;
    Cunostinte de operare PC (MS Office: Word, Excel, Outlook, Internet);
    Aptitudini: capacitate de asimiliare rapida a informatiilor, empatie, proactivitate, gandire logica

    Responsabilitati

    Responsabilitati:

    Analizeaza cerintele clientilor si ofera consultanta privind caracteristicile produselor si conditiilor de vanzare;
    Plaseaza comenzile telefonice si ofera detalii despre livrarea produselor;
    Furnizeaza informatii cu privire la oferta eMAG, disponibilitatea produselor, produse alternative, oferte promotionale etc;
    Mentine legatura cu clientii pentru a se asigura ca le-a fost rezolvata solicitarea;
    Indeplineste obiectivele de calitate si productivitate ale apelurilor

    Alte informatii

    Beneficii:

    Pachet salarial competitiv;
    Politica de beneficii atractiva;
    Program de integrare intr-o echipa tanara si dinamica;
    Acces la ultimele tehnologii si echipamente IT;
    Mediu de lucru primitor si profesionist, unde vei invata in fiecare zi si iti vei dezvolta cariera;
    Program flexibil in shifturi si posibilitate de part-time

    BUCURESTI,

    Aplica fara CV
    BUCURESTI,

    BUCURESTI,

    Vezi job-uri similare (110)