Consumer Insights Specialist (temporary 1 year)

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile Ursus Breweries active.

Vezi toate job-urile Consumer Insights Specialist (temporary 1 year) active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Marketing active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Publicitate - Agentii publicitate active pe Hipo.ro

Angajator: Ursus Breweries
Domeniu:
  • Marketing
  • Publicitate - Agentii publicitate
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 1 - 5 ani experienta
  • BUCURESTI
  • Actualizat la: 24.05.2017

    Suntem este cel mai mare producător de bere din România, cu un portofoliu de mărci puternice, cu care ne mândrim și pe care le iubesc milioane de români. Prietenia, pasiunea și dezvoltarea ne însuflețesc pe toți, fie că vorbim de colegii din fabricile noastre (din Brașov, Buzău, Cluj-Napoca și Timișoara), din depozite, de pe teren sau din sediul central din București.

    Povestea Ursus Breweries e împletită cu povestea fiecărui om din echipa noastră.

    Cerinte

    Minimum 3-4 years’ work experience in ad-hoc research, in research agency or client side (FMCG);
    Skilled in a wide range of quantitative and qualitative research techniques (digital and on-line communities research);
    Previous experience in complex consumer tracking and segmentation surveys is a must;
    Skilled in data & insights analysis, integration, interpretation and presentation (prepare it and present it);
    Very good analytical and numeric skills; Excellent computer literacy: MSOffice (Power Point, Excel, Word);
    Strong project management skills;
    Ability to communicate confidently and articulately;
    Client orientation and great patience;
    Ability to work under pressure and attention to details;
    Fluency in English, both spoken and written.

    Responsabilitati

    Designs and executes research and analysis projects to deliver against business needs following agreed research protocols and ensuring highest quality;
    Ensures that learning from all research is fully maximized and utilizes other information to supplement where relevant;
    Actively works to build skills in developing and applying insight with business partners.

    Nota de informare cu privire la prelucrarea datelor personale ale candidatilor >>

    Aplica fara CV
    Hybrid

    BUCURESTI, Ilfov,

    BUCURESTI,

    Vezi job-uri similare (71)