Consultant relatii clienti - proiect inbound

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile Valoris Center active.

Vezi toate job-urile Consultant relatii clienti - proiect inbound active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Customer support - Client service active pe Hipo.ro

Angajator: Valoris Center
Domeniu:
  • Customer support - Client service
  • Tip job: full-time
    Nivel job: Student/Absolvent
  • BUCURESTI
  • Actualizat la: 09.06.2017

    La Valoris Center apreciem performanța, proactivitatea, abilitățile de leadership, dorinta de progres si mai presus de toate pretuim oamenii.

    Angajatii nostri reprezintă cel mai bun atu al companiei.

    Cerinte

    • Solutionarea solicitarilor de informati si asistenta tehnica de prim nivel prin preluarea apelurilor intrate pe linia de asistenta telefonica si procesarea solicitarilor primite prin email/fax sau alte canale.
    • Pastrarea unui nivel ridicat al calitatiii serviciului prin minimizarea timpului de raspuns, optimizarea timpului de apel si oferirea celor mai bune solutii, promovand produsele si serviciile companiei.

    Responsabilitati

    • Furnizarea de informatii corecte si complete clientilor, referitoare la produsele si serviciile companiei
    • Solutionarea cererilor de modificare in profilul clientului conform procedurilor departamentului
    • Acordarea de asistenta si consiliere clientilor interni (BDE) si externi (Agenti)
    • Inregistrarea aspectelor relevante ale interactiunii cu clientii in baza de date specifica
    • Directionarea solicitarilor catre departamentele specializate si comunicarea raspunsului final clientilor interni/externi
    • Inregistrarea sugestiilor, sesizarilor si reclamatiilor venite din partea clientilor interni si externi si transmiterea acestora catre superiorul direct sau/si departamentul responsabil
    • Alte activitati similare solicitate de superiorii ierarhici

    Alte informatii

    Iti oferim:
    O atmosfera de lucru exeptionala;
    Locatie centrala - metrou Aviatorilor
    Program de lucru full - time - interval 08:00 - 20:00
    Pachet salarial atractiv (salariu fix + tichete de masa + bonusuri performanta + asigurare medicala)
    Posibilitate de promovare

    Aplica fara CV
    4000 - 5000 RON NET / luna
    BUCURESTI,

    BUCURESTI,

    BUCURESTI,

    Vezi job-uri similare (75)