Contabil senior- ref code CSV-B

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile TRK Professional active.

Vezi toate job-urile Contabil senior- ref code CSV-B active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Contabilitate Finante active pe Hipo.ro

Angajator: TRK Professional
Domeniu:
  • Contabilitate Finante
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 1 - 5 ani experienta
  • BUCURESTI
  • Actualizat la: 24.04.2017

    Noi suntem Trenkwalder, unul dintre cei mai puternici jucători ai pieței de HR din Europa Centrală și de Est. Atât obiectivele noastre, cât și acțiunile, vorbesc despre oameni, povești de succes și o piață a forței de muncă mai bună.

    Sediul nostru din București:

    Calea Griviței nr. 82-98, Sector 1, București, Cod Poștal 010705

    Cerinte

    Profil candidat

    -3-5 ani experienta in domeniul contabil
    -Experienta pe stocuri - obligatoriu
    -Absolvent al unei facultati economice, preferabil Contabilitate
    -Engleza la un nivel mediu
    -Atitudine pozitiva si capacitate de organizare

    Responsabilitati

    - ​Inregistrari documente contabile
    - Verificari de balante, reevaluari, inchideri de venituri
    - Tinerea evidentei stocurilor de orice natura
    - Intocmirea declaratiilor financiare catre autoritatile fiscale
    - Ofera informatii de natura contabila in functie de spetele clientilor si pregateste diverse raportari

    Alte informatii

    Beneficii
    Birou zona centrala
    Pachet salarial motivant
    Bonuri de masa
    Program de lucru L-V: 09-17.30

    Asteptam CV-urile pe adresa de email
    l.gaiu@trk-professional.com

    Laura Gaiu

    Aplica fara CV
    3500 RON NET / luna
    BUCURESTI,

    Aplica fara CV
    1000 - 1500 EUR NET / luna
    BUCURESTI,

    Aplica fara CV
    Hybrid

    Vezi job-uri similare (210)