Absolvent - studii electrotehnice

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile Nestle Romania active.

Vezi toate job-urile Absolvent - studii electrotehnice active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Productie active pe Hipo.ro

Angajator: Nestle Romania
Domeniu:
  • Productie
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 1 - 5 ani experienta
    Orase:
  • Timisoara
  • Actualizat la: 21.05.2017

    La Nestlé vei descoperi o lume bazata pe respect – pentru sine, pentru colegi, pentru diversitate si pentru viitor. Respectul ghideaza toate deciziile noastre si contureaza experienta pe care o oferim fiecarui angajat, indiferent de nivelul orgazitional la care se afla.

    Cerinte

    Cerinte:
    - Scoala profesionala sau liceu profil electro ;
    - Studii superioare – constituie avantaj;
    - Experienta in intretinere, reparatii si automatizari;
    - Bune cunostiinte teoretice si practice in actionari electrice;
    - Disponibilitate de a lucra pe schimburi;
    - Capacitate de integrare intr-un colectiv.

    Responsabilitati

    Responsabilitati:
    - Dezvoltarea si îmbunătăţirea din punct de vedere electric a liniilor de producţie;
    - Verificarea si dezvoltarea schemelor electrice pentru toate maşinile din Fabrica;
    - Dezvoltarea si asistarea din punct de vedere electric a noilor proiecte;
    - Participa la mentenanţa parţilor electrice a liniilor de producţie;
    - Este responsabil de mentenanţa liniilor de producţie si maşinilor din aria desemnata;
    - Informează gestionarul asupra pieselor de schimb si materialelor pe care trebuie sa le înlocuiască in aria sa de responsabilitate;
    - Păstrează curăţenia la locul de munca;
    - Respecta procedura de cerere piese de schimb;
    - Respecta termenele pentru proiectele sale;
    - Se implica in proiecte de imbunatatire a performantei liniilor de productie;
    - Respecta si aplica toate normele privind sanatatea si securitatea in munca;

    Aplicand la acest anunt va exprimati acordul ca datele dvs. sa fie transmise si procesate de catre Nestle Romania. Consultati Politica de procesare a datelor personale a Nestle Romania >>

    Aplica fara CV
    Timisoara,

    Aplica fara CV
    Timisoara,

    Aplica fara CV
    Timisoara,

    Vezi job-uri similare (37)