Asistent Vanzari- comuna Jilava

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile TRK Professional active.

Vezi toate job-urile Asistent Vanzari- comuna Jilava active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Achizitii - Logistica - Aprovizionare active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Customer support - Client service active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Secretariat - Administrativ active pe Hipo.ro

Angajator: TRK Professional
Domeniu:
  • Achizitii - Logistica - Aprovizionare
  • Customer support - Client service
  • Secretariat - Administrativ
  • Tip job: full-time
    Nivel job: Student/Absolvent
    Orase:
  • Giurgiu
  • Actualizat la: 20.04.2017

    Noi suntem Trenkwalder, unul dintre cei mai puternici jucători ai pieței de HR din Europa Centrală și de Est. Atât obiectivele noastre, cât și acțiunile, vorbesc despre oameni, povești de succes și o piață a forței de muncă mai bună.

    Sediul nostru din București:

    Calea Griviței nr. 82-98, Sector 1, București, Cod Poștal 010705

    Cerinte

    Candidatul ideal:

    - Studii superioare
    - preferabil experienta cu sisteme precum CRM
    - Limba engleza - nivel mediu, dar nu obligatoriu
    - Cunostinte pachet Microsoft Office
    - Capacitate de comunicare si organizare
    - Fire optimista si orientata catre rezultat

    Responsabilitati

    Responsabilitati:
    - Asigura suport in activitatea de ofertare clienti
    - Gestioneaza relatia cu clientii (solicitari informatii, reclamatii)
    - Introduce comenzile in sistemul de lucru
    - Propune imbunatatiri ale fluxului de lucru in cadrul departamentului

    Alte informatii

    Beneficii:
    - Transport asigurat
    - Bonus in functie de performante
    - Prime sarbatori legale
    - Program de lucru: L-V: 08.30-17.30

    BUCURESTI, Giurgiu, Ilfov,

    Aplica fara CV
    BUCURESTI, Giurgiu,