Montator subansamble

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile Marquardt active.

Vezi toate job-urile Montator subansamble active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Productie active pe Hipo.ro

Angajator: Marquardt
Domeniu:
  • Productie
  • Tip job: full-time
    Nivel job: Student/Absolvent
    Orase:
  • Sibiu
  • Actualizat la: 17.09.2018

    Marquardt este o companie in continua dezvoltare, atat la nivel local cat si international.
    Oferim oportunitati nelimitate pentru dezvoltarea profesionala, promovand totodata principii solide si pasiunea pentru automotive.
    Activitatea si mediul nostru de lucru sunt caracterizate prin dinamica, spirit de echipa si inovatie.
    Cautam persoane creative si motivate care sa ne ajute in modelarea viitorului.

    Te invitam sa faci parte din echipa de succes Marquardt!

    Cerinte

    Nu este necesara experienta.
    Studii medii.

    Responsabilitati

    Montajul componentelor pe masinile speciale in vederea obtinerii de produse finite caracteristice fiecarei linii de productie;
    Identificarea si izolarea produselor neconforme;
    Eliminarea dereglarilor aparute ulterior si stabilirea cauzelor in vederea eliminarii acestora;
    Efectuarea intretinerii si a curateniei la locul de munca;

    Alte informatii

    BENEFICII:

    Al 13-lea salariu.
    Tichete de masa.
    Transport gratuit.

    Aplica fara CV
    Sibiu,

    Aplica fara CV
    Alba Iulia, Hunedoara, Sibiu,

    Alba Iulia, Blaj, Sibiu,

    Vezi job-uri similare (7)