Business Travel Planner

Vezi toate job-urile Business Travel Planner active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Administratie - Stiinte politice active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Secretariat - Administrativ active pe Hipo.ro

Angajator: confidential
Domeniu:
  • Administratie - Stiinte politice
  • Secretariat - Administrativ
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 1 - 5 ani experienta
    Orase:
  • Iasi
  • Actualizat la: 15.06.2017
    Remote work: On-site
    Cerinte

     Avem o echipă tanără și dinamică pentru care căutăm incă un super coleg(ă). Te vrem în echipa noastră dacă te regăsești în descrierea de mai jos:

    -Familiarizat cu limbile străine, respectiv engleza și franceza și gata oricând să susții o discuție cu un vorbitor nativ.
    - De asemenea, viitorului nostru coleg i-ar fi de folos ceva experientă în activităti administrative și o bună capacitate de prioritizare.
    -Dacă autonomia, adaptabilitatea și firea dinamică te definesc, atunci dorim să te cunoaștem!

    Responsabilitati

    Colegii nostri te vor ajuta să înveți ce înseamnă:

    - Prospectarea pieței și identificarea de noi furnizori care să satisfacă nevoile de mobilitate ale salariaților grupului de firme;

    - Propunerea de noi modalități de organizare a deplasărilor interne și externe pentru a optimiza costurile;

    - Rezervarea și achiziționarea biletelor de avion sau de tren;

    - Gestionarea fluxului de deplasări;

    - Informarea interlocutorilor privind condițiile de cazare și suportul de care beneficiază aceștia pe timpul deplasării;

    - La cererea Office Manager-ului livrarea rapoartelor privind activitatea și stadiul deplasărilor interne și externe;

    - Respectarea normelor legale privind confidențialitatea datelor și informațiilor.

    Și pentru că valorificăm dorința de a învăța, oferim următoarele beneficii:

    - Pachet salarial motivant;

    - Posibilitatea de dezvoltare a carierei prin acces la oportunități interne, feedback și coaching din partea responsabililor direcți;

    - Desfășurarea activității într-o echipă tânără și profesionistă.

    Hybrid

    Iasi,

    Iasi,

    Vezi job-uri similare (4)