Contabil partida simpla

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile ExpertMind active.

Vezi toate job-urile Contabil partida simpla active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Contabilitate Finante active pe Hipo.ro

Angajator: ExpertMind
Domeniu:
  • Contabilitate Finante
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 1 - 5 ani experienta
    Orase:
  • Iasi
  • Actualizat la: 23.05.2017

    Cum ar trebui sa fie persoana care va intra in echipa ExpertMind?

    • Sa aiba minim 1 an experienta in domeniul contabilitatii in partida simpla;
    • Sa-i placa sa fie informata continuu si la zi cu modificarile legislative;
    • Sa fie foarte atenta la detalii, astfel incat sa-i placa munca repetitiva si sa aprecieze procedurile si standardele;
    • Sa fie perseverenta si creativa. Sa gaseasca solutii pentru fiecare situatie!
    • Sa fie analitic si cu vedere de ansamblu asupra situatiilor companiei;
    • Noi suntem organizati si punctuali si ne dorim ca si noul coleg sa fie la fel. Cine se aseamana se aduna!

    Care vor fi responsabilitatile noului coleg?

    • Inregistrarea tuturor operatiunilor financiar contabile in timp optim pana la nivel de Registru de incasari si plati in softul Saga P.S.;
    • Mentinerea relatiei cu clientii (telefon, email). Daca vorbesti frumos la telefon, incepem sa-ti zambim tot mai mult si sa-ti pregatim biroul!
    • Depunerea declaratiilor trimestriale, lunare si anuale ;
    • Alte responsabilitati care vor aparea pe viitor. Adaptarea la situatii noi nu este optionala!

    Ce oferim:

    • Salariul peste medie si bonurile de masa le vei primi de fiecare data fara intarziere;
    • Bonusuri de fidelizare, bonusuri suplimentare si acces la sedinte;
    • Programe de dezvoltare personala;
    • Cheltuieli de transport decontate;
    • Un mediu de lucru vesel si dinamic;
    • Evenimente interne si in afara societatii cu echipa;
    • Zi de nastere libera.

    Aplica fara CV
    Hybrid