Reprezentant Medical

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile qpas active.

Vezi toate job-urile Reprezentant Medical active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Farmacie - Medicina active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Vanzari active pe Hipo.ro

Angajator: qpas
Domeniu:
  • Farmacie - Medicina
  • Vanzari
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 1 - 5 ani experienta
  • BUCURESTI
  • Actualizat la: 18.06.2017

    Nothing is impossible. Every person has its place. Our role is to bring them together, with dedication and responsibility. Through expertise and concrete tools, we make sure that we. will find the right one for you. And we are doing so by personally knowing the candidates and the companies, evaluating them thoroughly and then searching what fits them best.

    Cerinte

    Pentru clientul nostru, Distribuitor Exclusiv de Echipamente Medicale, cautam un Reprezentant Medical in Bucuresti, care impreuna cu echipa sa ajute la realizarea obiectivelor.

    - Studii superioare de specialitate sau conexe;
    - Experienta de minim 2 ani intr-un post similar (promovare medicala);
    - Capacitate foarte buna de comunicare si relationare cu clientii, atentie distributiva;
    - Simt pentru detaliul semnificativ, capacitate rapida de decizie;
    - Personalitate energica, gandire pozitiva, amabilitate si eficienta;
    - Cunostinte de limba engleza;
    - Cunostinte operare PC;
    - Permis de conducere categoria B.

    Responsabilitati

    - Promovarea si vanzarea de dispozitive medicale pe urmatoarele sectii medicale: ortopedie-traumatologie, reumatologie, recuperare medicala, dermatologie, chirurgie, chirurgie plastica, urologie, etc.;
    - Planificarea saptamanala sau zilnica a activitatilor in functie de prioritati;
    - Participarea la conferinte, simpozioane, congrese in scop de promovare-vanzare;
    - Contribuie la crearea unei baze de date corecte, prin identificare de medici noi sau nevizitati de catre companie;
    - Prospectarea pietei si incheierea contractelor;
    - Organizeaza judicios si frecvent vizita la medici, pentru o acoperire optima a portofoliului de client alocat;
    - Documentarea permanenta cu privire la serviciile, promotiile si produsele puse la dispozitia clientilor.

    Alte informatii

    DOAR CANDIDATII ELIGIBILI VOR FI CONTACTATI.

    BUCURESTI, Cluj Napoca,

    Otopeni, BUCURESTI,

    Aplica fara CV
    5500 RON NET / luna
    BUCURESTI, Ilfov,

    Vezi job-uri similare (302)