Specialist Calitate

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile A&D Pharma active.

Vezi toate job-urile Specialist Calitate active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Altele active pe Hipo.ro

Angajator: A&D Pharma
Domeniu:
  • Altele
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 1 - 5 ani experienta
  • BUCURESTI
  • Actualizat la: 05.05.2017

    A&D Pharma este cel mai mare grup farmaceutic din Romania care include compania Mediplus – lider national in distributia de produse farmaceutice si parafarmaceutice, Sensiblu – cel mai mare lant de farmacii cu acoperire nationala din Romania, lantul de farmacii Punkt, A&D Pharma Marketing&Sales si Fundatia Sensiblu ce se implica activ in proiecte sociale.
    Suntem compania in care pasiunea, creativitatea si perseverenta te conduc spre performanta. Iti oferim un mediu provocator si dinamic in care te poti dezvolta alaturi de echipe de succes si unde tu stabilesti masura impactului pe care il poti avea!
    Accepta provocarea de a face diferenta impreuna!

    Cerinte

    Cerinte:

    -Studii universitare finalizate
    -Experienta in domeniu minim 3 ani
    -Curs de auditor intern cu certificări în domeniul calității (ISO 9001)
    -Curs Managementul Calitatii
    -Cunostinte GDP – constituie un avantaj
    -Foarte bune cunostinte operare PC: Microsoft Office (Word, Excel)
    -Limba Engleza – nivel avansat

    Responsabilitati

    Responsabilitati:

    -Elaboreaza si coordoneaza implementarea planului anual de audit in domeniul calitatii in conformitate cu procedurile interne specifice
    -Propune modificari ale planului anual de audit in functie de nevoile organizatiei
    -Participa la auditurile interne in domeniul calitatii ca auditor sef
    -Se asigura de acuratetea, claritatea si obiectivitatea rapoartelor de audit si a rapoartelor de neconformitate
    -Promoveaza principiile si cerintele managementului calitatii in cadrul organizatiei
    -Coordoneaza activitatile de follow-up ale auditurilor calitatii
    -Elaboreaza rapoarte catre managementul superior in privinta rezultatelor auditurilor calitatii
    -Participa la planificarea, organizarea si reprezentarea organizatiei in cadrul auditurilor externe in domeniul calitatii
    -Efectueaza instruiri ale angajatilor in privinta Manualului Calitatii si procedurilor de sistem
    -Reprezinta organizatia in cadrul audit-urilor externe

    Aplica fara CV
    Hybrid

    Hybrid

    BUCURESTI,

    Vezi job-uri similare (32)