Recrutor

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile FAIST Mekatronic active.

Vezi toate job-urile Recrutor active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Resurse Umane - Psihologie active pe Hipo.ro

Angajator: FAIST Mekatronic
Domeniu:
  • Resurse Umane - Psihologie
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 0 - 1 an experienta
    Orase:
  • Oradea
  • Actualizat la: 29.06.2017

    FAIST Mekatronic face parte din divizia de metale usoare a grupului FAIST International Group. Incepand din 2005, fabrica FAIST din Oradea este furnizor de componente pentru infrastructura telecom si industria auto. In prezent, fabrica are un numar de peste 1300 angajati. Te invitam si pe tine! Aici e locul unde experienta ta si tehnologia noastra garanteaza succesul!

    Cerinte

    Studii superioare profil economic, psihologie
    Permis categoria B
    Cunostinte LinkedIn, Facebook, Corel/Inkscape
    Limba Româna, Engleza – nivel avansat
    Pachet MS Office (Excel) – nivel mediu

    Responsabilitati

    Identificare candidatilor (cautare directa)
    Postarea anunturilor de recrutare pe social media
    Mentinerea legaturii cu candidatii si managerii directi

    Alte informatii

    Beneficii

    • Bonus Anual
    • Salariu Competitiv
    • Transport Gratuit
    • Training
    • Bonus loialitate
    • Tichete de Masa

    Hybrid

    Aplica fara CV
    Iasi,

    Timisoara,

    Vezi job-uri similare (104)