Mecanic Auto

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile Valoris Center active.

Vezi toate job-urile Mecanic Auto active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Altele active pe Hipo.ro

Angajator: Valoris Center
Domeniu:
  • Altele
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 1 - 5 ani experienta
  • BUCURESTI
  • Actualizat la: 26.01.2018

    La Valoris Center apreciem performanța, proactivitatea, abilitățile de leadership, dorinta de progres si mai presus de toate pretuim oamenii.

    Angajatii nostri reprezintă cel mai bun atu al companiei.

    Cerinte

    Candidatul ideal:

    Studii medii tehnice (profil mecanica auto);
    Experienta de minim 3 ani in domeniul auto;
    Cunostinte de intretinere si reparatii autovehicule (nivel avansat);
    Cunostinte tehnice de limba engleza;
    Permis categoria B;
    Seriozitate;
    Dorinta de munca;
    Rapiditate;
    Punctualitate;
    Orientare spre dezvoltare profesionala.

    Responsabilitati

    Efectuarea lucrarilor de diagnoza, intretinere si reparare la autoturismele repartizate.

    Program de lucru:
    Luni – vineri: schimbul 1: 07:00-15:30; schimbul 2: 12:00 – 20:00;
    Sambata: 09:00 -13:00 (2/luna)

    Aplica fara CV
    BUCURESTI,

    Aplica fara CV
    BUCURESTI, Buftea, Chitila,

    Aplica fara CV
    Hybrid

    Vezi job-uri similare (39)