Slot attendent

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile Confidential. active.

Vezi toate job-urile Slot attendent active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Altele active pe Hipo.ro

Angajator: Confidential.
Domeniu:
  • Altele
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 0 - 1 an experienta
  • BUCURESTI
  • Actualizat la: 03.06.2017

    Multinationala care activeaza in domeniul serviciilor financiare.

    Cerinte

    Atentie la nevoile celor din jur
    Prezenta placuta, sociabila, energica
    Responsabilitate si integritate
    Studii liceale absolvite
    Atitudine pozitiva

    Responsabilitati

    Comunica eficient si asculta nevoile clientilor;
    Ofera informatii despre jocuri, tombole si promotii;
    Intampina clientii si ii serveste cu bauturi din produsele de protocol;
    Colecteaza banii de la ruleta si aparetele de joc, plateste castigurile;
    Pastreaza ordinea si simetria in sala de jocuri, creaza o atmosfera placuta

    Alte informatii

    Oferim:

    Beneficii financiare lunare intre 2000-3000 lei net, includ salariu fix, bonusuri, sporuri si dupa 3 luni de zile si bonuri de masa.

    Beneficii aditionale:
    Dezvoltare personala si profesionala;
    Program flexibil in ture: 2 zile se lucreaza – 2 zile sunt libere, oferind posibilitatea de a continua studiile;
    Traininguri gratuite de specialitate;
    Lucrul intr-o echipa tanara si dinamica;
    Promovare in cadrul companiei

    BUCURESTI,

    Aplica fara CV
    BUCURESTI, Giurgiu, Ilfov,

    BUCURESTI, Ilfov, Otopeni,

    Vezi job-uri similare (215)