Asistent decorator

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile PRETTYDECO active.

Vezi toate job-urile Asistent decorator active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Altele active pe Hipo.ro

Angajator: PRETTYDECO
Domeniu:
  • Altele
  • Tip job: part-time
    Nivel job: Student/Absolvent
    Orase:
  • Buftea
  • Actualizat la: 30.03.2017

    Experienta capatata in creterea magazinului online, ne-a deschis noi orizonturi.
    Prin proiectul mini-seo.com venim in intampinarea femeilor cu mici afaceri creative.
    Punem la bataie timp pentru tine astfel incat tu sa intelegi ce este SEO si cum trebuie gandita o astfel de strategie. De asemenea, iti punem la dispozitie site-ul astfel incat tu sa te familiarizezi cu platforma wordpress.

    Cerinte

    Atelierul Prettydeco cauta Asistent decorator care sa isi foloseasca abilitatile creative si practice pentru a ajuta la realizarea comenzilor primite.
    - Persoana implicata in activitatea atelierului.
    - Persoana capabila sa duca la bun sfarsit taskurile primite.
    - Persoana dornica sa invete si sa ajute la finalizarea comenzilor.
    - Responsabilitate , disciplina si seriozitate.

    Responsabilitati

    - Verificarea si prioritizarea fluxului de lucru astfel incat toate comenzile sa fie lucrate la timp
    - Mentinerea legaturii cu clientii
    - Implicare la pregatirea coletelor in vederea expedierii
    - Abilitatea de a lucra atat independent, cat si in echipa.
    - Mentinerea locului de munca in ordine.

    Jobul este valabil din luna mai pana in luna octombrie, 2017.
    Ziua de lucru presupune 6 ore /zi , program flexibil.
    Activitatea din atelier se desfasoara in Mogosoaia, la 30 minunte de Bucuresti.

    Aplica fara CV
    BUCURESTI, Buftea, Chitila,