Consultant vanzari directe segment rezidential/Eladási ügynök (D2D)

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile Orange Romania Communications active.

Vezi toate job-urile Consultant vanzari directe segment rezidential/Eladási ügynök (D2D) active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Telecomunicatii active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Vanzari active pe Hipo.ro

Angajator: Orange Romania Communications
Domeniu:
  • Telecomunicatii
  • Vanzari
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 0 - 1 an experienta
    Orase:
  • Sfantu Gheorghe
  • Actualizat la: 27.12.2017

    Orange Romania Communications este o companie parte a grupului Orange și o subsidiara Orange Romania din data de 30 septembrie 2021.
    Compania ofera atat asistenta, cat și servicii convergente de voce fix-mobil, internet in banda larga și televiziune pentru cei aproximativ 5 milioane de clienti ai sai. De asemenea, gestioneaza infrastructura de retea ce cuprinde pana la 90.000 de km de fibra optica și conecteaza in jur de 3 milioane de gospodarii.

    Cerinte

    Dacă:

    - Ai terminat liceul;
    - Ți se pare atractivă o carieră în vânzări;
    - Tratezi cu entuziasm provocările venite din partea clienţilor și ai dovedit asta într-o experienţă profesională anterioară;
    - Autocontrolul, stabilitatea emoţională şi capacitatea de adaptare a comportamentului sunt atuurile tale;
    - Deţii minime cunoştinţe MS Office: Word, Excel;
    - Îţi place să îmbini lucrul la birou cu cel pe teren.

    Atunci vino să joci în Liga de profesionişti - Telekom Door to Door

    Amit Tőled várunk :

    - Légy optimista és alkalmazkodó;
    - Légy szorgalmas;
    - Légy nyitott az új dolgokra;
    - Akarj fejlődni egy multinacionális vállalatnál;

    Responsabilitati

    Cum arată o zi la noi:
    - Vei avea o gaşcă de prieteni cu care vei face echipă şi un coleg mai înţelept, căpitanul echipei, care îţi va împărtăşi secrete din situaţiile cu care s-a confruntat pe teren;
    - Căpitanul de echipă va avea permanent grijă de tine, va observa cu cât talent te mişti pe teren şi îţi va propune un program de antrenament personal;
    - Vei fi dotat cu echipament beton (uniformă, tabletă, acces la orice informaţie legată de ofertele în curs şi te asigur că sunt ofertele cele mai tari ale momentului);
    - Clienţii tăi sunt portofoliul tău, ei doar pe tine te vor căuta dacă vor mai mult;
    - Antrenamentele vor fi permanente şi te vor ajuta să devii din bun, excelent ca jucător în echipa Telekom.

    Ce îţi oferim:
    - Posibilitatea de a lucra part time sau full time, în funcţie de nevoile tale şi de disponibilitatea ta;
    - Traininguri și cursuri specializate oferite de către Telekom, încă din prima zi! Apoi, în funcție de nevoile tale de dezvoltare în acord cu obiectivele postului, te vei bucura de Academia de vânzări Telekom - Magenta Sales Excellence Program;
    - Salariu fix şi comision motivant în funcţie de rezultatele tale;
    - Plan de carieră;
    - Cazare (dacă nu ești din localitatea unde se desfășoară activitatea).

    Amit ajánlunk :

    - Dinamikus, fiatalos, jó hangulatú csapat;
    - Szakmai fejlődési lehetőség;
    - Felkészítő szakmai tréning minden alkalmazottunk részére;
    - Biztosított az autót a munkavégzéshez;
    - Az országos átlagnál nagyobb bérezési lehetőség;

    Alte informatii

    Te ateptam in echipa noastra!

    Várunk a csapatunkba!

    Aplica fara CV
    Sfantu Gheorghe, Sibiu, Targu Mures,

    Aplica fara CV
    Brasov, Sfantu Gheorghe,