Beauty Adviser

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile Help Net Farma active.

Vezi toate job-urile Beauty Adviser active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Farmacie - Medicina active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Vanzari active pe Hipo.ro

Angajator: Help Net Farma
Domeniu:
  • Farmacie - Medicina
  • Vanzari
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 0 - 1 an experienta
  • BUCURESTI
  • Actualizat la: 31.05.2017

    Help Net este organizația care știe că succesul depinde în primul rând de oamenii pe care îi are și de calitatea serviciilor oferite pacienților.
    În echipa Help Net, valorile care ne ghidează sunt: ​​respect, inițiativă, încredere și responsabilitate. Dacă te identifici cu aceste valori și crezi în Bine, te asteptăm in echipa Help Net.

    Vino la Bine! Construiește-ți o carieră din a face bine!

    Cerinte

    - Persoana cu abilitati bune de comunicare, convingatoare, dinamica, orientata spre client, perseverenta in atingerea obiectivelor;
    - Experienta anterioara intr-o pozitie care implica vanzare/promovare de produse/servicii (Merchandiser, promoter, hostess);
    - Experienta anterioara pe o pozitie similara constituie un avantaj
    - Absolvent studii medii;
    - Cunostinte medii de operare PC: Word si Excel.

    Responsabilitati

    - Identifica nevoile clientilor si le ofera suportul in recomandarea unui produse personalizate pentru nevoile lor,
    - Promoveaza produsele cosmetice si dermatocosmetice prin tehnici specifice de vanzari;
    - Se implica activ in activitatea de vanzare si promovare a produselor existente, fidelizand clientii existenti si atragand noi clienti.
    - Mentine si promoveaza imaginea companiei si a produselor existente.

    Alte informatii

    Oferta (bonusuri, beneficii):

    - Pachet salarial motivant;
    - Pregatire profesionala sustinuta prin training-uri si informatii de specialitate;
    - Posibilitati de promovare profesionala si dezvoltare a carierei.

    Aplica fara CV
    BUCURESTI,

    Hybrid

    BUCURESTI, Brasov, Craiova,

    Vezi job-uri similare (14)