Operator procesare imagine si text site web

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile VIVRE DECO active.

Vezi toate job-urile Operator procesare imagine si text site web active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Arhitectura - Design - Proiectare active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Internet - eCommerce active pe Hipo.ro

Angajator: VIVRE DECO
Domeniu:
  • Arhitectura - Design - Proiectare
  • Internet - eCommerce
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 0 - 1 an experienta
  • BUCURESTI
  • Actualizat la: 21.04.2017

    Vivre started to develop its business in 2012, becoming the most important online retailer on the Romanian market, as well as a large part of Central and Eastern Europe maintaining both its original starting culture and passion and desire to build something wonderful!

    With more than 300 professionals forming the Vivre community, we emphasize both our clients, suppliers, and our motivating work environment. We deal with difficult situations in improving user experience, finding and sorting products, automating logistics operations and warehouse processes, advancing customer interactions, refining reports and data, marketing and accounting efficiency.

    We believe that all areas of our business are touched by professional people.

    Cerinte

    Cerinte:
    cunostinte Adobe Photoshop - nivel incepator-mediu (editare imagini pentru web) sau disponibilitate si posibilitate de a-ti dezvolta capacitatea de editare a fotografiilor in cadrul unui training intern la Vivre;
    cunoastere MS office - Excel la nivel mediu;
    limba engleza la nivel avansat;
    abilitati de comunicare, atat in scris, cat si oral (limba romana);
    atitudine deschisa si vesela;
    spirit de responsabilitate si rezistenta pentru munca de volum;
    familiarizare cu mediul online si produsele de home decor.

    Avantaj:
    experienta sau studii privind tehnologia materialelor;
    experienta in fotografie de produs;
    studii in domeniul artelor plastice;
    limba straina suplimentara (slovaca, slovena, polona, etc).

    Responsabilitati

    Descrierea postului:
    Procesarea materialelor text sau audio - video destinate produselor firmei;
    Urmărirea fluxului de materiale text și imagine și respectarea termenelor de execuție.

    Alte informatii

    Beneficii oferite:
    Pachet salarial motivant;
    Posibilitati de dezvoltare, cursuri;
    Contract de munca, perioada nedeterminata;
    Program: 8 ore pe zi. De luni pana vineri, 9.00-18.00 incluzand pauza de masa;
    Abonament medical la unul dintre furnizorii de top de servicii medicale private din Bucuresti;
    Mediu de lucru tanar, multicultural, informal si agil;
    Proces de recrutare transparent si orientat pe feedback, pentru a fi de folos candidatului in dezvoltarea profesionala.

    Localizare:
    Suntem localizati intr-una dintre cele mai neconventionale zone de afaceri ale Bucurestiului: Sudul. Vei avea parte de un peisaj diversificat pe drum si mult mai putine aglomerari in trafic decat oriunde in alta parte...

    Adresa birouri si depozite: Soseaua Giurgiului Nr.321, Sector 4 (Zona Garii Progresului).
    Transport in comun cu autobuzele 116 sau 102 tramvaiul 7 sau 25 - in directia Gara Progresului, la capat de linie.

    Te invitam sa cunosti activitatile din cadrul departamentului si sa aplici online prin upload al CV-ului tau, oferindu-ne cat mai multe informatii despre tine referitor la disponibilitate si experienta profesionala anterioara.

    Hybrid

    BUCURESTI,

    BUCURESTI,

    Vezi job-uri similare (118)