Secretar economic - Bucuresti

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile ExpertMind active.

Vezi toate job-urile Secretar economic - Bucuresti active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Contabilitate Finante active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Secretariat - Administrativ active pe Hipo.ro

Angajator: ExpertMind
Domeniu:
  • Contabilitate Finante
  • Secretariat - Administrativ
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 1 - 5 ani experienta
  • BUCURESTI
  • Actualizat la: 22.05.2017
    Remote work: On-site

    Vino in echipa WinExpert Consulting!

    CANDIDATUL IDEAL

    • minim 3 ani de experienţă într-un cabinet de contabilitate;
    • abilităţi de comunicare şi de abordare interpersonală;
    • experienţă în utilizarea pachetului Microsoft Office;
    • cunoaşterea softurilor Winmentor şi Saga;
    • rigurozitate în respectarea cu stricteţe a termenelor limită şi a sarcinilor;
    • abilităţi de organizare şi prioritizare a activităţilor;
    • seriozitate, punctualitate, abilităţi de lucru atât individual cât şi în echipă;
    • flexibilitate, sociabilitate;
    • absolvent de studii economice
    RESPONSABILITĂŢI
    • gestiune acte: semnare procese verbale, (re)solicitare acte online şi telefonic (oferte curierat), emitere facturi/chitanţe, pregătire acte pentru arhivare (inclusiv sortare), centralizare acte arhivate, listare acte primite pe email şi centralizarea lor, tehnoredactare, printare, scanare;
    • comunicarea cu clienţii şi preluarea acestora;
    • colaborarea cu membrii din departamentul de contabilitate pentru activităţi organizatorice şi administrative;
    • gestionarea plăţilor pentru portofoliul de clienţi;
    • asigurarea ordinii şi organizării biroului
    BENEFICII
    • salariul peste medie şi bonurile de masă le vei primi de fiecare dată fără întârziere;
    • bonusuri de fidelizare, bonusuri suplimentare;
    • programe de dezvoltare personlă;
    • cheltuieli de transport decontate;
    • un mediu de lucru vesel şi dinamic;
    • evenimente interne şi în afara societăţii cu echipa;
    • zi de naştere liberă

    Trimite-ne CV-ul tău la adresa mihaela.huzum@expertmind.ro

    BUCURESTI,

    Aplica fara CV
    Hybrid

    Aplica fara CV
    Hybrid

    Vezi job-uri similare (123)