Consultant Telesales - Part Time

Angajator: Valoris Center
Domeniu:
  • Educatie - Training
  • Tip job: part-time
    Nivel job: Student/Absolvent
  • BUCURESTI
  • Actualizat la: 30.04.2017

    Activam de mai bine de 10 ani in domeniul serviciilor de Business Process Outsourcing, avand 2 sedii in Bucuresti si Valcea.
    Gestionam proiecte in 7 limbi de circulatie internationala pentru companii de top ce activeaza in diferite industrii (pharma, retail, telecomunicatii, banking, IT, auto, etc.)

    Cerinte

    Pentru inceput vrem sa stii ca...
    - ai posibilitatea sa iti organizezi programul de lucru in intervale orare flexibile (4/6/ h);
    - ne dorim o colaborare de lunga durata cu tine, asadar contractul tau de munca va fi pe perioada nedeterminata;
    - iti oferim un pachet de beneficii corespunzator, prin care ne asiguram ca esti motivat luna de luna;
    - punem accent pe nevoia fiecaruia de a-si dezvolta cariera, iar in acest sens facilitam accesul la resurse care te fac un profesionist mai bun. De exemplu, ai acces gratuit la cartile din biblioteca Valoris;
    - ai sanse reale sa te faci remarcat si sa avansezi in cadrul companiei intr-un timp scurt.

    Responsabilitati

    Responsabilitati:
    - Intregirea atmosferei placute de la locul de munca;
    - Vei mentine legatura cu clientii unei companii de renume din domeniul healthcare;

    Alte informatii

    P.S. Iti poti lua si prietenii cu tine!