Consultant Telesales - Part Time

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile Valoris Center active.

Vezi toate job-urile Consultant Telesales - Part Time active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Educatie - Training active pe Hipo.ro

Angajator: Valoris Center
Domeniu:
  • Educatie - Training
  • Tip job: part-time
    Nivel job: Student/Absolvent
  • BUCURESTI
  • Actualizat la: 26.05.2017

    La Valoris Center apreciem performanța, proactivitatea, abilitățile de leadership, dorinta de progres si mai presus de toate pretuim oamenii.

    Angajatii nostri reprezintă cel mai bun atu al companiei.

    Cerinte

    Pentru inceput vrem sa stii ca...
    - ai posibilitatea sa iti organizezi programul de lucru in intervale orare flexibile (4/6/ h);
    - ne dorim o colaborare de lunga durata cu tine, asadar contractul tau de munca va fi pe perioada nedeterminata;
    - iti oferim un pachet de beneficii corespunzator, prin care ne asiguram ca esti motivat luna de luna;
    - punem accent pe nevoia fiecaruia de a-si dezvolta cariera, iar in acest sens facilitam accesul la resurse care te fac un profesionist mai bun. De exemplu, ai acces gratuit la cartile din biblioteca Valoris;
    - ai sanse reale sa te faci remarcat si sa avansezi in cadrul companiei intr-un timp scurt.

    Responsabilitati

    Responsabilitati:
    - Intregirea atmosferei placute de la locul de munca;
    - Vei mentine legatura cu clientii unei companii de renume din domeniul healthcare;

    Alte informatii

    P.S. Iti poti lua si prietenii cu tine!

    Aplica fara CV
    3000 RON NET / luna
    BUCURESTI,

    Hybrid

    Aplica fara CV
    BUCURESTI, Ilfov, Otopeni,

    Vezi job-uri similare (33)