Receptionera -clinica medical estetica

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile BeautyTech active.

Vezi toate job-urile Receptionera -clinica medical estetica active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Customer support - Client service active pe Hipo.ro

Angajator: BeautyTech
Domeniu:
  • Customer support - Client service
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 1 - 5 ani experienta
  • BUCURESTI
  • Actualizat la: 30.05.2018

    Suntem o firma specializata in furnizarea de aparatura si produse profesionale pentru clinici si saloane si oferim cele mai bune solutii pentru compania dvs. indiferent de marimea acesteia.

    BeautyTech inseamna tehnologii revolutionare, unice in Romania, cercetare continua, dezvoltare, profesionalism si garantia unui parteneriat de succes, imediat si pe termen lung.

    Cerinte

    - Atentie distributiva, Seriozitate, amabilitate
    - Studii superioare terminate sau in curs
    - Cunostinte de calculator. Limba engleza: nivel mediu

    Responsabilitati

    Responsabilitati:
    - Intampinarea clientilor
    - Programarea pacientilor
    - Inregistrarea datelor in soft
    - Oferirea informatiilor despre serviciile companiei
    - Incasarea banilor si emiterea bonului fiscal
    - Preluarea apelurilor telefonice
    - Contactarea telefonica a pacientilor

    Alte informatii

    Asteptam Cv-urile dvs pe adresa de mail.

    Aplica fara CV
    BUCURESTI,

    4000 RON NET / luna
    Hybrid

    BUCURESTI,

    Vezi job-uri similare (154)