Manager Gama de Produse - aparatura de masura si control, termoviziune

Vezi toate job-urile Manager Gama de Produse - aparatura de masura si control, termoviziune active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Inginerie active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Vanzari active pe Hipo.ro

Angajator: confidential
Domeniu:
  • Inginerie
  • Vanzari
  • Tip job: full-time
    Nivel job: peste 5 ani experienta
    Orase:
  • Alt oras
  • BUCURESTI
  • Job la nivel national
    Actualizat la: 26.07.2017
    Remote work: On-site
    Cerinte

    - studii superioare de inginerie electrica, electronica
    - experienta minim 5 ani in vanzari
    - experienta in masurari de termoviziune – de preferat cu certificat nivel 1
    - spirit de initiativa
    - capacitate de organizare
    - orientare spre solutionarea eficienta a problemelor
    - engleza avansat
    - operare PC (pachet MS Office)
    - permis auto categ. B

    Responsabilitati

    - mentinerea portofoliului de clienti existent si dezvoltarea acestuia
    - mentinerea legaturii cu partenerii externi
    - realizarea ofertelor
    - supevizarea derularii contractelor
    - participarea la actiuni de marketing (targuri, expozitii, seminarii, workshopuri)
    - deplasari in Bucuresti si in tara, la sediul clientilor (aprox. 50% din timpul de lucru)

    Alte informatii

    Oferta (bonusuri, beneficii)
    - pachet salarial motivant, in functie de realizari
    - masina si telefon de serviciu
    - asigurarea dezvoltarii profesionale prin cursuri de specializare
    - mediu de lucru profesional
    - deplasari in strainatate - cursuri de perfectionare la partenerii externi

    BUCURESTI,

    BUCURESTI,

    BUCURESTI,

    Vezi job-uri similare (336)