Casier Tulcea

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile Casier Tulcea active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Asigurari - Intermedieri financiare active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Banci active pe Hipo.ro

Angajator: confidential
Domeniu:
  • Asigurari - Intermedieri financiare
  • Banci
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 0 - 1 an experienta
    Orase:
  • Tulcea
  • Actualizat la: 10.12.2017
    Remote work: On-site
    Cerinte

    - Experienta anterioara in industria creditelor de consum;
    - Abilitati de operare PC;
    - Abilitati excelente de comunicare;
    - Atentie la detalii;

    Responsabilitati

    - Sa tii corect si la zi evidenta primara privind activitatile de incasari si plati prin casierie;
    - Intocmesti corect si la zi chitantele pentru sumele incasate;
    - Incasezi sumele de bani, prin numarare faptica in prezenta persoanelor care platesc;
    - Intocmesti zilnic Registrul de Casa;
    - Raspunzi cu exactitate calculelor din documentele intocmite;
    - Esti responsabil cu fluxul documentelor la nivel de sucursala;
    - Oferi suport, prin activitatea ta, colegilor si clientilor;
    - Activitati administrative;

    Alte informatii

    Oferim:

    - Mediu de lucrur dinamic;
    - Contract de munca pe o perioada nedeterminata;
    - Traininguri;
    - Posibilitati de dezvoltare;
    - Salariu fix;

    Aplica fara CV
    Hybrid

    Aplica fara CV
    Hybrid

    Aplica fara CV
    Hybrid

    Vezi job-uri similare (198)