Contabil Sef

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile Contabil Sef active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Contabilitate Finante active pe Hipo.ro

Angajator: confidential
Domeniu:
  • Contabilitate Finante
  • Tip job: full-time
    Nivel job: peste 5 ani experienta
    Orase:
  • Craiova
  • Job la nivel national
    Actualizat la: 14.04.2017
    Remote work: On-site
    Cerinte

    Ce trebuie sa ai:
    ● Studii in domeniul Economic.
    ● Cel putin 5 ani experienta relevant.
    ● Cunoasterea unui sistem ERP (SAP, Charisma, Oracle etc).
    ● Excelente abilitati analitice si atentie la detalii.
    ● Proactivitate, initiative.
    ● Responsabilitate si spirit de echipa,
    ● Limba engleza cel putin la nivel mediu.
    ● Disponibilitate pentru transport.
    ● Certificarea CECCAR, reprezinta un avantaj.
    ● Cunostinte despre procedurile APIA, reprezinta un avantaj.

    Responsabilitati

    Ce vei face:
    ● Supervizarea activitatii contabile si administrative a companiei.
    ● Efectuarea tranzactiilor contabile (furnizori, clienti, banci, mijloace fixe).
    ● Alocarea cheltuielilor pe centre de cost.
    ● Coordonarea echipei de Contabilitate si Administrativ.
    ● Intocmirea balantelor contabile lunare, a raportarilor financiare semestriale si anuale si a declaratiilor fiscale.
    ● Intocmirea registrelor contabile sau a oricaror altor documente sau declaratii cerute de legislatia in vigoare.
    ● Mentinerea unor relatii bune cu institutiile financiare si reprezentarea societatii in fata acestora.

    Alte informatii

    Ce oferim:
    ● Mediu de lucru placut, echipa tanara.
    ● Pachet salarial motivant.
    ● Traininguri si implicarea in programe de dezvoltare profesionala.

    Hybrid

    Hybrid

    Aplica fara CV
    Braila,

    Vezi job-uri similare (472)