Contabilitate primara

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile AB Activ Distribution active.

Vezi toate job-urile Contabilitate primara active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Achizitii - Logistica - Aprovizionare active pe Hipo.ro

Angajator: AB Activ Distribution
Domeniu:
  • Achizitii - Logistica - Aprovizionare
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 1 - 5 ani experienta
  • BUCURESTI
  • Actualizat la: 11.04.2017

    A&B Activ Distribution detine o experienta de peste 22 ani in domeniul arhivarii. Suntem specializati in arhivarea si depozitarea /administrarea documentelor la nivel national, avand posibilitatea oricand de a primi in depozitul nostru volume mari de documente.

    Cerinte

    Notiuni de gestiune
    Operare pachet MsOffice - constituie un avantaj
    1-2 ani experienta intr-un post similar
    Seriozitate si disciplina, responsabilitate
    Capacitate de a lucra in echipa
    Responsabilitate, putere de concentrare si eficienta in munca
    Persoana cu excelente abilitati de comunicare si optimista
    Persoana organizata, cu gandire de ansamblu dar si atenta la detalii
    Persoana capabila sa lucreze in conditii de stres si eficienta in activitatile desfasurate

    Responsabilitati

    Controlul documentelor aferente stocurilor
    Operare program de gestiune
    Gestionarea intrarilor si iesirilor din depozit – manipulare marfuri, realizare documentatie necesara, monitorizarea concordantei intre faptic si scriptic

    Alte informatii

    Pachet salarial atractiv
    Tichete de masa
    Decontare transport
    Oportunitati de dezvoltare personala

    Aplica fara CV
    Hybrid

    Aplica fara CV
    BUCURESTI,

    Aplica fara CV
    Hybrid

    Vezi job-uri similare (12)