Personal gestiunea marfii

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile UPA Solutions active.

Vezi toate job-urile Personal gestiunea marfii active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Vanzari active pe Hipo.ro

Angajator: UPA Solutions
Domeniu:
  • Vanzari
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 1 - 5 ani experienta
  • BUCURESTI
  • Actualizat la: 12.06.2017

    UPA Solutions este o companie ce oferă o gamă largă de servicii printre care furnizarea de servicii de recrutare, selecție de personal și formare profesională. Compania aflată în continuă dezvoltare are în prezent un număr de peste 25 colaboratori în patru centre de contact, Bucureşti, Botoşani, Brăila şi Alba Iulia, urmând să deschidă în perioada următoare, noi puncte de lucru. Expertiza echipei din cadrul UPA Solutions în domeniul serviciilor de resurse umane permite companiei noastre să asigure servicii de calitate alături de garanția identificării candidaților potriviți dinamicii companiilor-client. Pentru mai multe informatii vizitati site-ul: www.upasolutions.ro

    Cerinte

    - Studii medii sau superioare
    - Experienta in domeniu
    - Cunostinte de contabilitate primara
    - Cunostinte de legislatie in domeniu
    - Cunostinte de operare PC (MS Office)
    - Permis conducere categoria B (deplasare doar ocazional la cumparaturi)
    - Capacitate de lucru atat individual, cat si in echipa
    - Atent la detalii si responsabil, de incredere, lucreaza cu rapiditate si acuratete
    - Conditie fizica buna, pentru a putea incarca/descarca marfa

    Responsabilitati

    - Asigura gestiunea fizica a stocului de marfa
    - Introduce marfa in stoc in baza documentelor de intrare
    - Asigura miscarea stocurilor
    - Pregateste si expediaza comenzile catre clienti
    - Participa activ la operatiunile de incarcare/descarcare a marfii din/in magazia firmei
    - Efectueaza receptia fizica a marfii la intrarea in magazia firmei
    - Ofera informatii despre stocuri
    - Respecta legislatia de gestiune a stocurilor

    Alte informatii

    Beneficii:
    - salariu atractiv + tichete masa + telefon serviciu
    - zona Mega Mall- Pantelimon
    - program: 8.30 – 17.30

    BUCURESTI,

    BUCURESTI,

    BUCURESTI,

    Vezi job-uri similare (234)