Economist

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile MyPAL Travel active.

Vezi toate job-urile Economist active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Contabilitate Finante active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Secretariat - Administrativ active pe Hipo.ro

Angajator: MyPAL Travel
Domeniu:
  • Contabilitate Finante
  • Secretariat - Administrativ
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 1 - 5 ani experienta
  • BUCURESTI
  • Actualizat la: 05.04.2017

    Eden Travel este o agentie tour-operatoare licentiata, detinuta de Eden Travel Partner SRL, companie care a dezvoltat platformele online de prezentare si rezervare pentru destinatii interne ViziteazaDelta.ro si SpreMunte.ro si sistemul MyPal.travel, sistem online de prezentare si rezervare a serviciilor turistice din intreaga lume.

    Noi, reprezentantii Eden Travel, imbinanand tehnologia cu interventia umana, ne dorim si ne propunem sa facem turismul mai placut si mai accesibil tuturor, asumandu-ne rolul de Partener de Incredere in toate relatiile dezvoltate!

    Credem ca ce este facut din pasiune este facut cel mai bine, de aceea suntem o echipa ce pune suflet in fiecare cerinta care ne este adresata.

    Cerinte

    - Intocmire facturi, chitante, deconturi de cheltuieli, dispozitii de plata si dispozitii de incasare;
    -Introducere date in registrul de casa si inregistrare documente in baza de date;
    -Redactare documente (procese verbale, anexe, decizii etc.)
    - Intocmire, verificare contracte;
    - Tine legatura cu furnizorii, clienti, banca;
    - Se ocupa de platile bancare, OP, etc.
    - Pregatire dosar lunar cu documente contabile;
    - Intocmire diverse rapoarte si situatii financiare.

    Responsabilitati

    - Cunostinte de contabilitate primara;
    - Cunostinte de operare PC si cunostinte program Saga (reprezinta avanataj);
    - Capacitate de a evalua şi a lua decizii;
    - Capacitate de a lucra cu oamenii si rezistenta la stres;
    - Punctualitate, Usurinta, claritate şi coerenta în exprimare;
    - O buna capacitate de organizare si gandire analitica.

    Alte informatii

    Cum vei fi recompensat(a) si motivat(a):
    - Vei avea un salariu motivant;
    - Vei beneficia de telefon si laptop de serviciu;
    - Vei face parte dintr-o echipa tanara, dinamica si entuziasta;
    - Te vom ajuta sa te dezvolti profesional si personal;
    - Iti vom oferi ocazia sa cunosti intreaga echipa in teambuilding-uri periodice si diferite evenimente extra office;
    - Vom avea grija de sanatatea ta oferindu-ti fructe si sedinte de masaj la birou, in timpul programului de lucru;
    - Vei avea ocazia sa traiesti alaturi de noi experiente captivante, originale si incitante.

    Aplica fara CV
    Hybrid

    Aplica fara CV
    BUCURESTI,

    3000 - 4000 RON NET / luna
    Hybrid

    Vezi job-uri similare (6)