Asistent Expansiune cu limba franceză

Vezi toate job-urile Asistent Expansiune cu limba franceză active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Imobiliare - Real Estate active pe Hipo.ro

Angajator: confidential
Domeniu:
  • Imobiliare - Real Estate
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 1 - 5 ani experienta
    Orase:
  • Iasi
  • Actualizat la: 08.06.2017
    Remote work: On-site
    Cerinte

    Abilități cerute:

    - Cunoștințe bune de limba franceză (minim nivel B2);

    - Abilități de comunicare și relaționare;

    - Abilități de organizare și prioritizare task-uri;

    - Dinamism, perseverență și autonomie;

    - Spirit comercial;

    - Cunoștințe de utilizare a pachetului Microsoft Office.

    Responsabilitati

    Ești organizat? Motivat? Vorbești fluent limba franceză?

    Avem mediul de lucru perfect pentru tine: ai posibilitatea să-ţi pui în valoare spiritul analitic şi competenţele administrative și iti poti dezvolta abilitățile comerciale prin interacționarea zilnică (la distanţă) cu partenerii nostri francezi.

    Viitorul nostru coleg va contribui la dezvoltarea unui cunoscut lanț de magazine de destocaj din Franța. Pentru aceasta e nevoie de identificarea  oportunităților de amplasare pentru noile magazine și obținerea informațiilor referitoare la spațiile comerciale ideale.

    Misiuni:

    - Caută spații comerciale disponibile și adaptate criteriilor clientului, folosindu-se de diverse surse: site-uri imobiliare, presă, site-urile altor magazine, etc.;

    - Prezintă prin telefon conceptul clientului;

    - Obține de la interlocutori (proprietari, agenți imobiliari, notari, Camera de Comerț și Industrie, primării etc.) informațiile necesare pentru realizarea unui dosar;

    - Transmite responsabilului de teren dosarele de prezentare pentru spațiile comerciale identificate;

    - Asigură comunicarea permanentă cu partenerii imobiliari pentru a actualiza bazele de date.

    Și pentru că valorificăm implicarea și dorința de a învăța, oferim următoarele beneficii:

    - Training inițial și periodic specific activității desfășurate;

    - Echipă unită și specializată în expansiune;

    - Susținere în evoluția pe post;

    - Feedback și coaching din partea responsabililor direcți;

    - Acces la oportunități interne;

    - Program flexibil;

    - Pachet salarial atractiv.

    Aplica fara CV
    Iasi,

    Aplica fara CV
    Iasi,

    Aplica fara CV
    Iasi,

    Vezi job-uri similare (5)