MANAGER SORTIMENTATIE SI CALITATE CARNE

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile PROFI ROM FOOD active.

Vezi toate job-urile MANAGER SORTIMENTATIE SI CALITATE CARNE active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Altele active pe Hipo.ro

Angajator: PROFI ROM FOOD
Domeniu:
  • Altele
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 1 - 5 ani experienta
  • BUCURESTI
  • Cluj Napoca
  • Actualizat la: 24.05.2017

    De aproape 22 ani, lantul de magazine Profi se dezvolta continuu, in ritm accelerat. Este aproape de pragul de 1.500 de magazine in peste 681 de localitati, si urmeaza sa deschida sute de noi magazine in urmatorii ani.
    Profi este cel mai mare angajator privat din Romania, care se mandrește cu peste 2.000 de colegi promovati anual.
    In 2021 Profi a introdus un nou concept de magazin – care, in baza succesului de care se bucura, urmeaza sa se extinda in intreaga retea – lucru ce puncteaza inca un pas important in evoluția companiei.
    Povestea Profi nu are sfarsit ci doar capitole noi, ce prind contur alaturi de toti colegii nostri si anunta transformari insemnate!
    Abia asteptam sa aflam mai multe si despre tine ai sa ne cunoastem!

    Cerinte

    - Ai experienta de minimum 1- 2 ani intr-o pozitie similara in departamentul de carne porc /pui
    - Ai cunostiinte de MS Office, Outlook- nivel mediu
    - Cunosti domeniul carnii la nivel de produs si producator
    - Ai experienta profesionala referitoare la piata de carne (pui si porc)
    - Detii abilitati de a conduce o echipa
    - Esti punctual, ai abilitati practice, esti rapid, esti apt in comunicare non-ierarhica, auto-determinat, esti un bun evaluator a rezultatelor proprii, ai capacitate de lucru sub presiune, esti bun organizator si ai spirit analitic

    Responsabilitati

    Vei administra, vei verifica si vei instrui echipa, vei verifica si asigura conformitatea produselor in concordanta cu standardele de calitate Profi pentru categoria de carne porc /pui pentru marfa venita de la furnizorii societatii la depozitul societatii, iar mai apoi va fi livrata catre magazinele din reteaua Profi in zona arondata.

    · Oferim oportunitatea de a lucra in reteaua de retail modern cu cea mai mare acoperire geografica din Romania;
    · Pentru ca ne place sa investim in oamenii care ne reprezinta, oferim training profesional;
    · Un venit motivant, corelat cu performantele obtinute (bonusuri de performanta si fidelitate)
    · Oferim posibilitatea de a te dezvolta profesional si personal;
    · Oferim posibilitati reale de promovare

    Aplica fara CV
    Hybrid

    BUCURESTI,

    Remote

    Vezi job-uri similare (69)