Coordonator Echipa Vanzari Directe

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile Orange Romania Communications active.

Vezi toate job-urile Coordonator Echipa Vanzari Directe active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Telecomunicatii active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Vanzari active pe Hipo.ro

Angajator: Orange Romania Communications
Domeniu:
  • Telecomunicatii
  • Vanzari
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 1 - 5 ani experienta
    Orase:
  • Baia Mare
  • Targu Mures
  • Actualizat la: 03.07.2017

    Orange Romania Communications este o companie parte a grupului Orange și o subsidiara Orange Romania din data de 30 septembrie 2021.
    Compania ofera atat asistenta, cat și servicii convergente de voce fix-mobil, internet in banda larga și televiziune pentru cei aproximativ 5 milioane de clienti ai sai. De asemenea, gestioneaza infrastructura de retea ce cuprinde pana la 90.000 de km de fibra optica și conecteaza in jur de 3 milioane de gospodarii.

    Cerinte

    - Experinta de minim un an intr-o pozitie de coordonare a unei echipe de vanzari;
    - Capacitatea de coordonare, motivare si instruire a consultantilor de vanzari;
    - Constiinciozitate, perseverenta, disciplina si abilitati de organizare;
    - Disponibilitate la efort;
    - Cunostinte de operare PC (Office: Excel);
    - Permis de conducere categoria B (fără incidente).

    Responsabilitati

    - Coordoneaza echipa de vanzari directe D2D;
    - Gestioneaza procesul de recrutare si selectie a consultantilor de vanzari din echipa sa;
    - Dezvolta prin feedback si coaching abilitatile de vanzari ale agentilor din echipa;
    - Analizeaza zilnic activitatea echipei (statistici si performanta) si intervine pentru eficientizarea activitatii si atingerea obiectivelor de vanzari;
    - Analizeaza, identifica si rezolva probleme, contribuie si ofera suport pentru atingerea obiectivelor lunare;

    Alte informatii

    Beneficii:
    - Salariu fix + sistem de bonusare format din comision din vanzari si bonus de performanta;
    - Bonuri de masa;
    - Laptop, tableta, SIM de serviciu;
    - Masina, pentru deplasarile pe teren cu echipa de vanzari;
    - Programe de formare profesionala;
    - Posibilitati de avansare in cariera in cadrul unei companii multinationale.

    *Contractul de munca se incheie prin partenerul Prosolutions Agency.

    Aplica fara CV
    Baia Mare, Oradea,

    Baia Mare,

    Targu Mures,

    Vezi job-uri similare (17)