Production Operator

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile Heraeus Electronics active.

Vezi toate job-urile Production Operator active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Productie active pe Hipo.ro

Angajator: Heraeus Electronics
Domeniu:
  • Productie
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 1 - 5 ani experienta
    Orase:
  • Timisoara
  • Actualizat la: 12.04.2018
    Scurta descriere a companiei

    Cerinte

    Descriere post :

    • indeplinirea activitatilor pentru desfasurare procesului de productie conform planificarii productiei;
    • respectarea instructiunilor si procedurilor de lucru, a standardelor de calitate si de productivitate
    • Receptionarea materiei prime si aranjarea la nivel de Departament
    • Participarea la demararea si oprirea linilor de productie si a echipamentelor anexe sub controlul Team Leader-ilor
    • Verificarea materiilor prime necesare productiei
    • Respectarea parametrilor de climatizare din sectia de productie ( umiditate si temperatura )

    Cerinte :

    • Absolvent liceu sau scoala profesionala
    • Cunostinte medii de operare PC ( Microsoft Word, Excel, Outlook etc )
    • Persoana organizata, serioasa, dinamica si proactiva
    • Bune abilitati de comunicare si lucru in echipa
    • Punctualitate si eficienta
    • Experienta de munca ca operator productie constituie avantaj

    Responsabilitati

    Beneficii :

    • Pachet salarial motivant
    • Asigurare medicala
    • Transport asigurat
    • Bonuri de masa
    • Mediu de lucru placut intr-o companie multinationala

    Aplica fara CV
    Timisoara,

    Aplica fara CV
    Timisoara,

    Aplica fara CV
    Timisoara,

    Vezi job-uri similare (32)