Manager Mentenanta

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile Dura Automotive Romania active.

Vezi toate job-urile Manager Mentenanta active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Management - Consultanta active pe Hipo.ro

Angajator: Dura Automotive Romania
Domeniu:
  • Management - Consultanta
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 1 - 5 ani experienta
    Orase:
  • Timisoara
  • Actualizat la: 22.03.2017

    DURA Automotive Systems, Inc. is the world’s largest independent designer and manufacter of driver control systems, and a leading global supplier of seating control systems, engineered asemblies, structural doors modules and integrated glass systems for the global automotive industry.

    Cerinte

    - studii superioare tehnice
    - experienta relevanta pe aceasta pozitie de minim 5 ani (de preferat in industria de automotive)
    - abilitati manageriale si de leadership
    - abilitati de comunicare
    - orientare spre obiectiv
    - cunostinte operare PC (Microsoft, Excel, Power Point)
    - cunostinte de limba engleza, nivel avansat

    Responsabilitati

    - Planifica, organizeaza si coordoneaza activitatea de mentenanata a masinilor si echipamentelor folosite in activitatea companiei;

    - Asigura maximizarea disponibilitatii functionale, la parametrii necesari, a masinilor si echipamentelor pentru activitatile specifice;

    - Organizeaza, coordoneaza si controleaza personalul din subordine si procesele tehnologice alocate;

    - Identificarea punctelor critice in vederea reducerii incidentelor cu efect negativ in calitatea produselor;

    - Elaborarea planurilor de instruire a personalului din subordine;

    - Dezvoltarea si implementarea actiunilor de imbunatatire si eficentizarea activitatii;

    - Gestioneaza bugetele departamentului de mentenanta.

    Alte informatii

    Beneficii:

    - bonus de vacanta
    - bonus de performanta anual
    - tichete de masa
    - transport gratuit

    Arad, Timisoara, Titu,

    Timisoara,

    Timisoara,

    Vezi job-uri similare (10)