Inginer de calitate

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile Adient Jimbolia active.

Vezi toate job-urile Inginer de calitate active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Inginerie active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Productie active pe Hipo.ro

Angajator: Adient Jimbolia
Domeniu:
  • Inginerie
  • Productie
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 1 - 5 ani experienta
    Orase:
  • Jimbolia
  • Timisoara
  • Actualizat la: 01.06.2017
    Remote work: On-site

    Descrierea postului

    - Se asigura de acuratetea din punct de vedere calitativ al activitatilor aferente productiei
    - Aduna informatii in ceea ce priveste fiabilitatea calitatii si proceselor
    - Propune si coordoneaza analize de prevenire si corective conform cu politica companiei
    - Coordoneaza activitatea in zona din productie alocata, urmarind modificarile si deviatiile
    -Participa la continua imbunatatire a proceselor de calitate din zona alocata
    - Intocmeste rapoarte de calitate

    Cerinte

    -Disponibilitatea de a lucra la Jimbolia-cu transport asigurat
    -Studii superioare, de preferinta tehnice sau mecanice
    - Bune cunostinte de limba engleza
    - Cunostinte de limba germana reprezinta un avantaj
    - Experienta de 2-3 ani ca inginer mecanic sau inginer calitate (metrologie, masuratori 3D etc)
    - Experienta in domeniul automotive reprezinta un avantaj
    - Bune cunostinte de operare PC-cu precadere Excel
    - Initiativa si orientare catre performanta
    - Capacitatea de a lua decizii
    -Abilitatea de a lucra in echipa
    -Flexibilitate

    Oferta(beneficii)

    -Salariu motivant
    - Al 13-lea salariu
    - Tichete de masa
    -Pachet de servicii medicale
    -Card de servicii sportive
    - Transport gratuit la si de la Jimbolia

    Aplica fara CV
    Timisoara,

    Aplica fara CV
    Timisoara,

    Timisoara,

    Vezi job-uri similare (36)