Assistant Manager

Vezi toate job-urile Crowe PayOut Romania Membru Crowe Global active.

Vezi toate job-urile Assistant Manager active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Secretariat - Administrativ active pe Hipo.ro

Angajator: Crowe PayOut Romania Membru Crowe Global
Domeniu:
  • Secretariat - Administrativ
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 1 - 5 ani experienta
  • BUCURESTI
  • Actualizat la: 14.04.2017

    Intr-o lume unde diversitatea este un element cheie, stim ca este esential sa adaptam serviciile noastre la cerintele clientilor, sa construim solutii customizate pentru fiecare client.

    Motto-ul nostru: Nu exista un serviciu care sa nu poate fi imbunatit.

    Cerinte

    PayOut este in cautarea unei persoane pentru pozitia de Assistant Manager (Bucuresti) pentru clientul sau, o companie ce ofera servicii de consultanta fiscala si financiara.

    Daca esti interesat de aceasta oportunitate, asteptam cv-ul tau.

    Candidata ideala este o persoana responsabila, cu atentie distributiva si excelente abilitati de comunicare.

    Cerinte:

    - Experienta similara in activitatea de receptie/secretariat de minim 1 an;
    - Studii superioare de preferat;
    - Cunostinte limba engleza si italiana (nivel mediu/avansat);
    - Cunostinte Microsoft Office (Word, Excel, Outlook);

    Responsabilitati

    - Preluarea si directionarea apelurilor telefonice precum si a informatiilor primite pe fax si e-mail;
    - Preluarea corespondentei si distribuirea ei, inclusiv a celei in limba engleza/italiana;
    - Mentinerea activitatatii biroului la nivel optim din punct de vedere al materialelor, deplasarilor si protocolului;
    - Redactarea documentelor administrative;
    - Pastrarea evidentei din punct de vedere administrativ a tuturor instrumentelor necesare desfasurarii activitatii din cadrul biroului;
    - Asigurarea unei bune comunicari cu toate departamentele firmei si transmiterea corecta si în timp util a informatiilor;

    Aplica fara CV
    BUCURESTI,

    Hybrid

    BUCURESTI,

    Vezi job-uri similare (35)