Junior vanzari la Ana Pan

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile Ana Pan active.

Vezi toate job-urile Junior vanzari la Ana Pan active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Vanzari active pe Hipo.ro

Angajator: Ana Pan
Domeniu:
  • Vanzari
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 0 - 1 an experienta
  • BUCURESTI
  • Actualizat la: 02.05.2017

    Ana Pan este un reper in domeniul cofetariei, patiseriei si panificatiei pe piata din Bucuresti. Fondata in 1990, Ana Pan are acum o retea de 14 de magazine in Capitala.
    Vino într-o echipă super! It’s cool to be oldschool!

    Cerinte

    Cautam intotdeauna oameni sufletisti, onesti si muncitori, la fel de pasionati de a crea produse excelente, cum suntem noi. Pentru a lucra cu noi trebuie:
    * Sa fii zambitor, bine dispus si sa vorbesti politicos tot timpul cu clientii
    * Sa fii harnic si doritor sa inveti, atat de la colegi cat si de la clienti
    * Sa iti placa sa lucrezi in echipa
    * Sa poti sa te exprimi clar, structurat si corect, atat verbal cat si in scris
    * Sa fi terminat liceul, de preferat cu diploma de bacalaureat
    * Sa stii sa lucrezi pe calculator in Word
    * Sa stii sa calculezi bine ( calcule simple de aritmetica)

    Responsabilitati

    Ce vei face la Ana Pan ? Pe scurt, vei invata toate activitatile care se intampla intr-un magazin Ana Pan de la colegii tai cu mai multa experienta.
    Dupa perioada de pregatire:
    * Vei lua in primire in fiecare zi de la colegii din fabrica prajituri gustoase, patiserie, paine si fresh food, pentru a le ordona in vitrine in asteptarea clientilor;
    * Te vei asigura ca ai primit tot ceea ce ai comandat din punct de vedere al calitatii si cantitatii;
    * Vei pregati si vei servi produsele clientilor care trec pe la magazinul nostru;
    * Te vei asigura ca de fiecare data cand vinzi un produs nu uiti sa incasezi banii si sa marchezi pe casa de marcat;
    * Vei interactiona intr-un mod prietenos si politicos cu clientii nostri, ajutandu-i sa aleaga produsul cel mai potrivit pentru ei si povestindu-le ce noutati avem;
    * Vei vorbi clientilor despre Ana Pan, produsele noastre naturale si tot ceea ce facem in fiecare zi pentru a raspunde cat mai bine cererilor care vin din partea lor;
    *La finalul fiecarei zile vei verifica produsele ramase si te vei asigura ca banii din casa corespund cantitatilor vandute

    Alte informatii

    Ce beneficii oferim?
    * Oferim un mediu stabil de lucru, salarii competitive, tichete de masa si bonusuri in functie de volumul de vanzari al magazinului si calitatea interactiunii cu clientii
    * Incheiem contract de munca cu toti angajatii nostri, respectam perioadele de concediu si oferim un program flexibil de munca
    * Ne asiguram ca oferim traininguri si workshopuri periodice si posibilitatea de a creste profesional, atat in departamentul de vanzari cat si in alte departamente
    Daca iti place ce ti-am povestit mai sus, te incurajam sa aplici aici sau pe site-ul nostru de cariere

    Aplica fara CV
    BUCURESTI,

    Aplica fara CV
    4000 - 5000 RON NET / luna
    BUCURESTI,

    Aplica fara CV
    Hybrid

    Vezi job-uri similare (329)