Manager Raion Altex Reghin

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile ALTEX Romania active.

Vezi toate job-urile Manager Raion Altex Reghin active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Vanzari active pe Hipo.ro

Angajator: ALTEX Romania
Domeniu:
  • Vanzari
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 1 - 5 ani experienta
    Orase:
  • Reghin
  • Actualizat la: 07.04.2017

    Altex Romania reprezinta poate cel mai bun exemplu de antreprenoriat de succes din tara noastra. In peste 25 de ani de provocari si adaptari la schimbarile mediului de afaceri, Altex a trecut de la un business local de import de televizoare la liderul pietei romanesti de retail. Cum? Avand mereu o relatie buna cu clientul si adaptand infrastructura, astfel incat sa corespunda exigentelor retailului romanesc.

    Inca de la infiintare, compania Altex si-a propus sa ofere produse de calitate adecvate nevoilor consumatorilor si solutii de finantare acesibile.

    Cerinte

    -Studii superioare finalizate
    -Minim 1 an experienta intr-o pozitie similara
    -Abilitati de coordonare a unei echipe
    -Abilitati organizatorice si de rezolvare a problemelor
    -Foarte bune abilitati de comunicare si negociere
    -Orientare catre client
    -Bune cunostinte operare PC
    -Varsta minima: 21 ani (pentru a putea avea calitatea de gestionar)

    Responsabilitati

    Principalele responsabilitati:
    Asigura, conduce si supervizeaza activitatea comerciala din cadrul raionului:
    - Organizeaza si supervizeaza activitatea angajatilor de pe raionul pe care il coordoneaza si se implica activ in rezolvarea problemelor de orice natura care pot aparea
    - Asigura vanzarea categoriilor de produse specifice de care raspunde
    - Realizeaza receptia cantitativa si calitativa a marfii
    - Intocmeste comenzile de marfa pe categoria de produse de care raspunde
    - Informeaza Compartimentul Service in legatura cu eventualele probleme ce apar si urmareste rezolvarea lor
    - Se asigura ca preturile expuse pe produse sunt cele corecte
    - Asigura respectarea programului si a tinutei de lucru in magazin, a modurilor de prezentare a produselor si de afisare a preturilor

    Alte informatii

    -Pachet salarial motivant
    -Cursuri de pregatire profesionala
    -Posibilitati de promovare in cadrul companiei
    -Mediu de lucru placut

    Aplica fara CV
    Bistrita, Reghin, Tarnaveni,