Contabil

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile Professional active.

Vezi toate job-urile Contabil active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Contabilitate Finante active pe Hipo.ro

Angajator: Professional
Domeniu:
  • Contabilitate Finante
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 1 - 5 ani experienta
  • BUCURESTI
  • Actualizat la: 16.03.2017

    Professional represents for over 25 years, the most performing Romanian approach of complete human resources services on the market.

    We define our approach and evolution through key-words like professionalism, dedication, promptitude, flexibility and ethics. We take pride of a reputation that obliges and challenges us to discover and develop new methods, designed to respond to our clients need.

    Cerinte

    Candidatul ideal:
    Cunostinte aprofundate ale principiilor financiare
    Informat si flexibil, cu aptitudini sociale si de comunicare
    Rabdare, capacitate de prioritizare si organizare in mod autonom
    Abilitate in preluarea de situatii contabile
    Experienta in domeniul Financiar-Contabil – minim 4 ani cuprinzand toate aspectele activitatii financiar-contabile
    Foarte bune cunostinte de MS Office - in special Microsoft Office Excel – Avansat
    Operare in programe informatice de contabilitate sau de tip ERP

    Responsabilitati

    Descrierea jobului:
    Realizarea operatiunilor financiar - contabile ale societatii in programele de evidenta contabila
    Efectuarea operatiunilor specifice de contabilitate generala, intocmirea/verificarea evidentelor contabile, elaborarea balantelor de verificare si situatiilor financiare anuale
    Intocmirea registrelor contabile si fiscale obligatorii
    Intocmirea situatiilor si rapoartelor specifice domeniului financiar-contabil
    Intocmirea declaratiilor fiscale lunare, trimestriale si anuale
    Intocmirea diferitelor rapoarte de analiza curente sau solicitate de managementul societatii

    Aplicand la acest anunt va exprimati acordul ca datele dvs. sa fie transmise si procesate de catre Professional. Consultati Politica de procesare a datelor personale a Professional >>

    Aplica fara CV
    3500 RON NET / luna
    BUCURESTI,

    Aplica fara CV
    1000 - 1500 EUR NET / luna
    BUCURESTI,

    Aplica fara CV
    Hybrid

    Vezi job-uri similare (75)