Contabil

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile RIN Hotels active.

Vezi toate job-urile Contabil active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Contabilitate Finante active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Turism active pe Hipo.ro

Angajator: RIN Hotels
Domeniu:
  • Contabilitate Finante
  • Turism
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 1 - 5 ani experienta
  • BUCURESTI
  • Actualizat la: 30.03.2017

    RIN Hotels te invită să te alături celei mai bune echipe din industria ospitalităţii.
    Ai şansa să lucrezi alături de oameni profesionişti, într-un mediu stabil, în continuă dezvoltare care îţi oferă numeroase satisfacţii profesionale. Cu o vechime de doisprezece ani în industria ospitalieră, lanţul hotelier RIN reprezintă o opţiune excelentă pentru cei care aleg Bucureştiul ca destinaţie turistică sau pentru afaceri.

    Cerinte

    Studii superioare economice (finante - contabilitate)
    Experienta profesionala minimum 2-3 ani in domeniul financiar - contabil
    Cunostinte temeinice de contabilitate, economie
    Persoana dinamica, responsabila, cu atentie la detalii, rezistenta la sarcini repetitive, capabila sa lucreze in conditii de stres
    Cunostintele de operare in programul Micros/Opera constituie un avantaj
    Cunostinte avansate de operare MS Office (Excel, Word)

    Responsabilitati

    Contabilizeaza si inregistreaza documente cu privire la stocuri
    Contabilizeaza importurile si achizitiile intracomunitare respectand prevederile legale
    Inregistreaza operatiunile si documentele legate de leasing, investitii
    Inregistreaza facturi furnizori interni/externi servicii, consumabile si obiecte de inventar
    Descarca gestiuni si repartizeaza pe locatii
    Intocmeste fisier plati scadente
    Intocmeste diverse situatii solicitate de superiorul ierarhic

    Alte informatii

    Beneficii:
    - lucrul intr-o echipa tanara
    - o masa asigurata/ zi
    - reduceri acces Body-Art Wellness Club. etc.

    Aplica fara CV
    Hybrid

    3000 - 4000 RON NET / luna
    Hybrid

    Aplica fara CV
    BUCURESTI,

    Vezi job-uri similare (69)