Tehnician agronom cercetare

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile ManpowerGroup Romania active.

Vezi toate job-urile Tehnician agronom cercetare active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Agricultura active pe Hipo.ro

Angajator: ManpowerGroup Romania
Domeniu:
  • Agricultura
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 1 - 5 ani experienta
  • BUCURESTI
  • Slobozia
  • Urziceni
  • Actualizat la: 09.03.2017

    De peste 70 de ani, ManpowerGroup reprezinta puntea de legatura intre milioane de persoane si piata muncii, prin brandurile sale Manpower, Experis, ManpowerGroup Solutions si Right Management. Compania este prezenta pe piata din Romania din 2003, iar in acesti ani peste 400 de clienti si zeci de mii de candidati au avut incredere in noi pentru a le oferi flexibilitatea, agilitatea, talentele, competentele si oportunitatile de care au nevoie. Indiferent daca va aflati la inceput de drum, sau sunteti profesionisti experimentati, brandurile ManpowerGroup va pot oferi oportunitatile potrivite de a va dezvolta, a dobandi noi abilitati si competente, a fi expusi la proiecte pline de provocari si a creste profesional.

    Cerinte

    - studii medii/ superioare.
    - limba engleza, nivel mediu.
    - cunostinte medii operare PC (in special Excel).
    - cunostinte medii operare device-uri (tableta/ smartphone).
    - permis conducere categoria B.
    - disponibilitate la program flexibil.
    - experienta in domeniul agricol, reprezinta avantaj.

    Responsabilitati

    - sarcina principala implica deplasarea pe loturile de teren ale Monsanto din jud. Ialomita si Braila, in vederea colectarii unor date specifice (de exemplu: stadiul de inflorire al culturilor de porumb, identificarea daunatorilor, colectare probe din culturi, evidenta lucrarilor efectuate, stadiu de dezvoltare generala a culturilor, etc).
    - coordoneaza uneori echipe de zilieri si raporteaza activitatea acestora si stadiul lucrarilor realizate.
    - in vederea indeplinarii activitatilor de mai sus, se asigura un training de specialitate

    Program de lucru: Luni – Duminica, 5 zile pe saptamana, 8H/ Zi
    - 1400 lei net + tichete de masa + transport asigurat.
    - orele suplimentare se compenseaza cu zile libere.
    -orele lucrate in zile de sarbatoare legala, se platesc dublu.

    Aplica fara CV
    5200 RON NET / luna
    BUCURESTI, Ploiesti,

    BUCURESTI,