SPECIALIST DEZVOLTARE ELECTRONICA, Locatie: Bucuresti

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile SalesConsulting active.

Vezi toate job-urile SPECIALIST DEZVOLTARE ELECTRONICA, Locatie: Bucuresti active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Inginerie active pe Hipo.ro

Angajator: SalesConsulting
Domeniu:
  • Inginerie
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 0 - 1 an experienta
    Orase:
  • Titu
  • Actualizat la: 11.10.2017

    Sales Consulting activates on the HR market since 1998, having a national coverage in several areas of expertise: recruiting and selection assessment center HR market mapping/due diligence projects, personnel leasing, payroll.

    Sales Consulting has 2 fully operational branches: Cluj-Napoca (also the head-office) and Bucharest.
    We are developing various projects (Recruitment, Training and Consultancy) in some of the most varied type of industries:
    - AUTOMOTIVE/PRODUCTION/ENGINEERING (Specialists and Middle & Top Management positions)
    - OUTSOURCING (BPO/SSC/CC)
    - IT & C (C++, C#, .NET, Java, Linux etc)
    - FMCG (sales & purchasing positions; all levels)
    - PHARMA (all levels)

    Cerinte

    - Studii superioare în domeniul tehnic, Electronic, Telecomunicatii
    - Experiență de lucru pe un post similar; cunostinte specifice de Electronica
    - Cunoștințe avansate de limba franceză sau engleza (scris și vorbit)
    - Buna cunoașterea a pachetului Microsoft Office
    - Foarte bune abilități de comunicare
    - Persoană organizată și riguroasă
    - Capacitate de sinteza

    Responsabilitati

    - Coordonarea furnizorilor pentru implementarea proiectelor in uzine
    - Asigura conformitatea dpdv electronic a pieselor conform caietelor de sarcini
    - Respecta jaloanele (termenele) proiectului
    - Actualizeaza dosarele de configurare, planele pieselor
    - Verifica aplicarea regulilor Meserie
    - Aplica planele de validare impuse de Meserie
    - Verifica si se asigura de respectarea standardelor de calitate a pieselor din perimetrul sau

    Clientul nostru este o companie multinationala de origine franceza cu o experienta de peste 25 de ani in productia de autovehicule si care a devenit unul dintre cei mai mari constructori auto din lume, raportand anual peste 2,5 milioane de unitati vandute in peste 125 de tari la nivel global.

    * Toate aplicatiile vor fi introduse in baza noastra de date. Doar candidatii eligibili vor fi contactati. Multumim pentru interes!

    Aplica fara CV
    Pitesti, Titu,

    Aplica fara CV
    BUCURESTI, Titu,

    Titu,

    Vezi job-uri similare (4)