Asistent - Cafenea

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile UPA Solutions active.

Vezi toate job-urile Asistent - Cafenea active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Vanzari active pe Hipo.ro

Angajator: UPA Solutions
Domeniu:
  • Vanzari
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 1 - 5 ani experienta
  • BUCURESTI
  • Actualizat la: 01.05.2017

    UPA Solutions este o companie ce oferă o gamă largă de servicii printre care furnizarea de servicii de recrutare, selecție de personal și formare profesională. Compania aflată în continuă dezvoltare are în prezent un număr de peste 25 colaboratori în patru centre de contact, Bucureşti, Botoşani, Brăila şi Alba Iulia, urmând să deschidă în perioada următoare, noi puncte de lucru. Expertiza echipei din cadrul UPA Solutions în domeniul serviciilor de resurse umane permite companiei noastre să asigure servicii de calitate alături de garanția identificării candidaților potriviți dinamicii companiilor-client. Pentru mai multe informatii vizitati site-ul: www.upasolutions.ro

    Cerinte

    - Experienta profesionala de minim 1 an pe un post similar;
    - Atitudine orientata catre client si bune abilitati de comunicare;
    - Initiativa si proactivitate.

    Responsabilitati

    - Relationeaza cu clientii;
    - Preluare de comenzi;
    - Debarasare mese si curatenie;.
    - Ajutor de bucatar.

    Alte informatii

    - Pachet salarial atractiv;
    - Comision in functie de vanzari;
    - Bonuri de masa;
    - Asigurare medicala;
    - Mediu de lucru placut;
    - Oportunitati de dezvoltare profesionala.

    Aplica fara CV
    BUCURESTI, Ilfov,

    BUCURESTI,

    BUCURESTI,

    Vezi job-uri similare (10)