Junior achizitii

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile ManpowerGroup Romania active.

Vezi toate job-urile Junior achizitii active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Achizitii - Logistica - Aprovizionare active pe Hipo.ro

Angajator: ManpowerGroup Romania
Domeniu:
  • Achizitii - Logistica - Aprovizionare
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 0 - 1 an experienta
    Orase:
  • Timisoara
  • Actualizat la: 09.04.2017

    De peste 70 de ani, ManpowerGroup reprezinta puntea de legatura intre milioane de persoane si piata muncii, prin brandurile sale Manpower, Experis, ManpowerGroup Solutions si Right Management. Compania este prezenta pe piata din Romania din 2003, iar in acesti ani peste 400 de clienti si zeci de mii de candidati au avut incredere in noi pentru a le oferi flexibilitatea, agilitatea, talentele, competentele si oportunitatile de care au nevoie. Indiferent daca va aflati la inceput de drum, sau sunteti profesionisti experimentati, brandurile ManpowerGroup va pot oferi oportunitatile potrivite de a va dezvolta, a dobandi noi abilitati si competente, a fi expusi la proiecte pline de provocari si a creste profesional.

    Cerinte

    - studii superioare;
    - capacitate de organizare a activitatii cu respectarea deadline-urilor si abilitati multitasking;
    - capacitate de planificare si organizare a proiectelor si timpului de lucru.

    Responsabilitati

    - Analizeaza stocurile de materii prime si previzioneaza necesarul de
    achizitii;
    - Propune comenzi, le lanseaza si le urmareste pana la livrare;
    - Mentine relatia cu furnizorii;
    - Coordoneaza sistemul de comenzi, centralizeaza achizitiile, selecteaza
    ofertele, evalueaza diversele canale de aprovizionare in functie de
    calitate, servicii si costuri.

    Timisoara,

    Timisoara,