Inginer Hidraulica

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile Evolution HCC active.

Vezi toate job-urile Inginer Hidraulica active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Inginerie active pe Hipo.ro

Angajator: Evolution HCC
Domeniu:
  • Inginerie
  • Tip job: full-time
    Nivel job: peste 5 ani experienta
    Orase:
  • Timisoara
  • Actualizat la: 30.03.2017

    Suntem Evolution HCC, firma de recrutare si consultanta in HR, la nivel national. Gestionam si conducem procese de recrutare si de headhunting de la mid level pana la upper management, traininguri, teambuildinguri. Principiul dupa care ne ghidam in recrutare este - Conectarea candidatilor la joburile si companiile care se mapeaza pe personalitatea si dorintele lor in cariera. Astfel, suntem foarte atenti la potrivirea dintre candidati si partenerii nostri, tocmai pentru ca cele doua parti sa ajunga la colaborari de lunga durata si cat mai fructuoase.

    Cerinte

    Esti un candidat valoros pentru noi daca:
    - experienţă de minim 5 ani în activităţi de reparaţii, întreţinere, mecanică auto sau service-ul utilajelor agricole (service-ul utilajelor hidraulice, electrice si mecanice)
    -disponibilitate pentru deplasări
    -ai cunostiinte medii de limba engleza sau italiana
    -ai permis de conducere categoria B

    Responsabilitati

    Ce va trebui sa faci?
    - sa citeşti şi sa interpretezi schiţele si desenele tehnice, schemele şi rapoartele primite
    - sa efectueazi lucrări de reparaţii şi întreţinere a caroseriilor (diferitelor utilaje)
    -sa efectuezi punerea în funcţiune a utilajelor şi sa instruieşti utilizatorii acestora
    -sa controlezi şi sa verifici instalarea, modul de operare, de întreţinere şi de reparare al maşinilor şi utilajelor pentru a te asigura că acestea sunt instalate şi funcţionează conform specificaţiilor tehnice;
    - sa recomanzi diverse modificări ale design-ului pentru a elimina defectele sistemelor sau ale maşinilor;
    - sa identifici corect deficienţele şi cauzele pentru fiecare lucrare de reparaţii în parte;
    - sa participi la întocmirea necesarului de piese de schimb şi consumabile în funcţie de lucrări şi la verificarea conformităţii materialelor sosite în atelier.

    Alte informatii

    De ce sa te alaturi exhipei noastre?
    -te vom ajuta sa devii un adevarat expert in aria ta prin trainingurile noastre interne si externe
    -vei avea parte de un mediu colegial profesionist si de conditii optime de munca
    -vei lucra numai cu materiale si echipamente premium, fara sa faci rabat de la calitate
    -vei fi recompensat in plus fata de media de pe piata
    -oportunitate de relocare (pentru candidatii care nu locuiesc in Timisoara)

    Stai inca pe ganduri? Trimite-ne Cv-ul tau la adresa de e-mail: timisoara@evolution-hcc.ro iar daca tu esti candidatul pe care noi il cautam, un consultant din cadrul companiei noastre te va contacta pentru a-ti oferi informatii suplimentare.

    Aplica fara CV
    Timisoara,

    Aplica fara CV
    Timisoara,

    Aplica fara CV
    Timisoara,

    Vezi job-uri similare (11)